Po žinios apie nėštumą – Inga Stumbrienė atvirai: kelintą mėnesį laukiasi ir kiek priaugo svorio

Inga Stumbrienė / „Instagram“ nuotr.
Inga Stumbrienė / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-01-02 21:52
AA

Visai neseniai verslininkai Inga (40) ir Aivaras Stumbrai pasidalijo džiugia žinia – pora laukiasi trečiosios atžalos. Belaukiant šeimos pagausėjimo, Inga pasidalijo nėštumo džiaugsmais ir atskleidė, kelintą mėnesį laukiasi kūdikio.

Apie nėštumą I.Stumbrienė prakalbo instagrame, įrašu sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt. Moteris pasakojo, kad per nėštumą priaugo jau keturis kilogramus.

„Maniau, pavyks nepriaugti svorio ir visą laiką išlikti lieknai, bet daktarė patikino, kad šiuo atveju tai neišvengiama. Plius 4 kg ir po truputėlį žengiame į 7 mėnesį.

Mielos mamytės, pasidalinkite, kaip jums sekasi nešioti papildomus kilogramus?“ – rašė I.Stumbrienė.

Apie laukiamus gandrus I.Stumbrienė pranešė mįslingai. Tarpušventyje verslininkė instagrame pasidalijo nuotrauka, kurioje jos vyras jai laiko už nėščiosios pilvuko.

Užminusi mįslę apie į pasaulį atkeliaujantį kūdikėlį, Inga rašė: „Spėkite, kokią ypatingą dovanėlę mes išpakuosime kitais metais?“.

Po nuotrauka pasipylė sekėjų sveikinimai ir spėjimai, tačiau daugelis jų buvo apie naujai užsimezgusią gyvybę.

„Stebuklą, kūdikėlį“, – rašė viena iš sekėjų. „Naują širdutę“, – pridūrė kita. „Naują Stumbriuką?“ – spėliojo kitas sekėjas.

Jau kitą dieną I.Stumbrienė patvirtino spėliones – pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti neuždengtas suapvalėjęs jos pilvukas.

„TAIP! Mes laukiame mūsų trečiojo stebuklo!“ – rašė Inga.

Primename, kad verslininkai Inga ir Aivaras Stumbrai augina dar dvi atžalas – dukrą Estelą ir sūnų Gabrielių.