Po žinios apie teisiamą E.Strasevičių – Dž.Butkutės žodžiai: „Niekas nevyksta šiaip sau“

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-22 21:00
AA

Praėjus porai dienų po į viešumą iškilusios žinios, kad Džordanos Butkutės vyras ir jos prodiuseris Elegijus Strasevičius teisiamas psichotropinių medžiagų byloje, pati dainininkė prabilo apie tai, kad „gyvenime visko vyksta“. Žinoma moteris akcentavo šūkį, kuris gali būti pasitelkiamas užklupus bėdoms.

Ketvirtadienį Džordana Butkutė pasidžiaugė apsivilkusi atlikėjos Katažinos Zvonkuvienės dovanotą džemperį, su juo tą vakarą išvyko ir į privatų koncertą. Ant džemperio – užrašas „Nieko tokio“. Tai K.Zvonkuvienės įkurtas drabužių prekės ženklas.

„Žinot, kai reikia rengtis, atrodo, ir turi, bet ir nėra ką apsirengti. Ir aš paieškojau šiandien, rengiausi kelis kartus ir tą, ir tą. Ir pagalvojau, kad dar prisinešiosime tų tamsių spalvų visokių. Žiūriu, kabo Katažinos Zvonkuvienės dovanėlė“, – instagrame sekėjams pasakojo Dž.Butkutė.

Džordana Butkutė / Stopkadras

Džordana neslėpė, kad šūkis „Nieko tokio“ – jai artimas: „Iš tikrųjų tiek visko vyksta gyvenime, kad kažkokios bėdelės tikrai yra nieko tokio.“

„Niekas nevyksta šiaip sau. Tai geriau būna, tai blogiau... Bet juk nieko tokio, ane?

Kai pagalvojau, kaip dažnai mes kalbėdami kasdienybėje sakom – ai, nieko tokio. Juk taip?! Tai tas „šūkiukas“ tinka iš esmės visiems“, – svarstė Dž.Butkutė.

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Žmonės.lt primena, kad dainininkės Džordanos Butkutės vyras, jos prodiuseriu dirbantis Elegijus Strasevičius pateko į teisiamųjų suolą narkotinių medžiagų byloje. E.Strasevičių prokurorai kaltina dokumentų klastojimu, kuriuos turėdamas, jis galėjo įsigyti labai didelius psichotropinių vaistų kiekius. Jei Dž.Butkutės vyro kaltė teisme būtų įrodyta, jam grėstų 10 metų laisvės atėmimo bausmė. Vis dėlto jis, kaip teigiama, šių medžiagų neplatino, tad teismas gali atsižvelgti į šias aplinkybes ir skirti švelnesnę bausmę, nei numatyta įstatyme.

Elegijus Strasevičius teisiamas kartu su gydytoju Arūnu Stučinsku, Virgilijumi Šliažu ir jo sutuoktine Dalia Šliažiene.

Prokuratūros duomenimis, E.Strasevičius kaltinamas tuo, kad jis laikotarpiu nuo 2020-09 mėn. iki 2021-07 mėn. įgijo ne mažiau kaip 25 neužpildytus receptinius blankus, patvirtintus gydytojo A.Stučinsko antspaudu ir dalimi patvirtintų gydytojo parašu, turėdamas tikslą kartu su minimu mediku sistemingai klastoti receptus, panaudoti bei, padedant jam, neteisėtai vaistinėse įgyti labai didelius psichotropinių medžiagų kiekius turinčių vaistinių preparatų. Savo šį nusikalstamą sumanymą, remiantis kaltinimo medžiaga, Kauno mieste per 25 kartus E.Strasevičius įvykdė.

Tokiu būdu jis, tęstine veika sistemingai klastodamas dokumentus ir juos panaudojęs, neteisėtai disponavo labai dideliu kiekiu psichotropinių medžiagų.