Pokyčiai Igno Krupavičiaus karjeroje: po 16 metų palieka laidą „Labas rytas, Lietuva“

Ignas Krupavičius ir Ugnė Siparė / J.Stacevičiaus nuotr.
Ignas Krupavičius ir Ugnė Siparė / J.Stacevičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-26 11:41
AA

Neatsiejamas laidos „Labas rytas, Lietuva“ veidas Ignas Krupavičius atsisveikina su programos žiūrovais – po 16 metų jis palieka vedėjo kėdę.

Apie Igno Krupavičiaus karjeros pokyčius sekmadienio rytą pranešė portalas lrt.lt. „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas atskleidė, kad su laida atsisveikins balandį ir pasidalijo savo sprendimo motyvais.

I.Krupavičius tikino, kad pokyčiai nėra nulemti negatyvių patirčių.

„Tiesiog atėjo laikas, kai pajutau, jog viską, ką galėjau duoti laidai, jau atidaviau ir viską, ką galėjau pasiimti, jau esu pasiėmęs. Atrodo, kad su šiuo pavasariu atverčiau paskutinį įdomios knygos puslapį su laiminga pabaiga“, – lrt.lt sakė Ignas Krupavičius.

Ignas Krupavičius / E.Genio nuotr.

Už kadro kaip prodiuseris dirbęs Ignas pridūrė, kad nors palieka „Labas rytas, Lietuva“, nuo televizijos nenutols. Jis galutinai neatsisveikina ir su žiūrovais – didelė tikimybė, kad jį vienu ar kitu metu bus galima išvysti ekrane.

Žmonės.lt primena, kad vasarį „Labas rytas, Lietuva“ paliko ir Igno laidos partnerė Ugnė Siparė. Pirmagimės besilaukianti žurnalistė ir laidų vedėja darbą televizijoje paliko po 13 eteryje praleistų metų.

„Šitas etapas jau baigėsi“, – patvirtinusi žinią portalui Žmonės.lt sakė Ugnė Siparė.