Prabangaus viešbučio gimtadienis Vilniaus širdyje: vakarėlyje – kviestiniai svečiai ir triukai

Marius Jakulis Jason ir Liisa Leitzinger, Viktorija ir Laurynas Suodaičiai, Dovilė Urbanaitė ir Kai Schukowski, Eglė Barauskienė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Marius Jakulis Jason ir Liisa Leitzinger, Viktorija ir Laurynas Suodaičiai, Dovilė Urbanaitė ir Kai Schukowski, Eglė Barauskienė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-05 19:25
AA

Sostinės senamiesčio širdyje įsikūręs prabangus viešbutis pakvietė svečius į dešimties metų jubiliejaus šventę. Čia netrūko magijos triukų, gyvos muzikos ir siurprizų.

Į „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ gimtadienį atvykusius svečius pasitiko AAA holdingas, kuriam priklauso šis viešbutis, valdybos pirmininkas Marius Jakulis Jason su žmona Liisa Leitzinger. Taip pat viešbučio generalinis direktorius Kai Schukowski.

Balkonuose grojo tranki grupė „Mood Sellers“, viduje nuotaiką kūrė didžėjaus atliekama muzika, o svečiai kviesti įsiamžinti prie fotosienelės.

Marius Jakulis Jason su žmona Liisa Leitzinger / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Šventėje dalyvavo verslininkė, influencerė Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu Suodaičiu, mados tendencijų analitikė Marija Palaikytė, kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius, verslininkė Alma Latvytė, plaukų meistras Jevgenijus Trafimovas, šokėja, „Agla Pine“ įkūrėja Eglė Barauskienė, nuomonės formuotojos Inga Žuolytė ir Indrė Burlinskaitė su vyru Liudu Vaisieta, socialinių tinklų turinio kūrėjai Inidė Jasnauskaitė ir Osvaldas Jonaitis bei kiti svečiai.

Viešbučio generalinis direktorius Kai Schukowski, renginyje pasirodęs su sužadėtine Dovile Urbanaite, nepraleido progos padėkoti svečiams už atvykimą į šventę. Savo kalboje jis pasidalijo įdomiausiais dešimtmečio faktais apie viešbutį.

Kai Schukowski ir Dovilė Urbanaitė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

„Per dešimt gyvavimo metų viešbutyje išgerta 42 tūkst. litrų šampano. Tiek užtektų pripildyti mūsų viešbučio baseiną. Suvalgyta 1,2 tonos ikrų – tiek sveria automobilis „Mercedes-Benz“. Ant stogo dūzgiančios bitės sunešė 1,5 tonos medaus – tai šešių rudųjų lokių svoris. Už elektrą sumokėjome 2 mln. eurų. Viešbutyje buvo apsistoję 246 tūkst. svečių – 16 užpildytų „Žalgirio arenų“. Vienas svečių viešbutyje yra buvęs daugiau nei 100 kartų. Čia yra nakvojęs 51 prezidentas ir ministras pirmininkas. Įdarbinome 762 specialistus. Viešbutyje įvyko 114 sužadėtuvių. Vienos jų – mano“, – kalbėjo K.Schukowski.

Kultūros ir architektūros turtingame Vilniaus senamiestyje įkurtą viešbutį ypač vertina svečiai.

Generalinis direktorius taip pat pridūrė, kad šį viešbutį rinkosi daugybė į Vilnių atvykusių užsienio garsenybių. Tai futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo, britų atlikėjas Robbie Williamsas, italų tenoras Andrea Bocelli, legendinė grupė „Depeche Mode“. Šiais metais tarptautiniuose apdovanojimuose „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ išrinktas geriausiu penkių žvaigždučių viešbučiu Lietuvoje, taip pat pelnė prabangiausio viešbučio šalyje titulą.

Inidė Jasnauskaitė ir Osvaldas Jonaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
„Grand Hotel Kempinski Vilnius“ dešimties metų jubiliejaus šventė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Vakarą pradėjo iš kambarių į viešbučio fojė nusileidusi pučiamųjų instrumentų grupė. Su svečiais pasisveikino renginio vedėjas, žinomas iliuzionistas Rokas Bernatonis.

Po oficialių kalbų svečių laukė sobražas – šampano butelių atidarymo su kardu pasirodymas. Susirinkusiuosius stebino R.Bernatonio triukai bei loterija. Vakaro meniu pasirūpino ekskliuzyviniais skoniais garsėjančio viešbučio restorano „Telegrafas“ virtuvės šefas Vilius Ručinskas. Įspūdį dar labiau sustiprino pro viešbučio langus atsiveriantys vaizdai į Vilniaus arkikatedrą. Gimtadienį vainikavo atlikėjos Girmantės Vaitkutės ir jai akompanavusio pianisto pasirodymas.

Fotogalerija:

„Grand Hotel Kempinski Vilnius“ 10 metų jubiliejaus šventė (59 nuotr.)
+53

Šventės nepraleidusi Viktorija Siegel-Suodaitė prisipažino, kad atostogoms dažnai renkasi penkių žvaigždučių viešbučius. Verslininkė pasakojo labai mėgstanti keliauti, tačiau patogumui skiria didelį dėmesį.

Moteris taip pat pridūrė itin vertinanti trumpus pabėgimus pabūti su vyru, pakeisti aplinką, pasidžiaugti pusryčiais lovoje. Būtent šis viešbutis – vienas jos mėgstamiausių sostinėje. Planuoti atostogas užsienyje bei atrasti gerus viešbučius Suodaičiams padeda kelionių agentė.

„Mano vyras pokštauja – svarbiausia, kad man viešbutis patiktų, kitaip visos atostogos bus blogos“, – juokėsi V.Siegel-Suodaitė.

Kaip įspūdingiausią aplankytą viešbutį žinoma moteris paminėjo vieną, esantį Meksikoje, žavėjusį išskirtiniu interjeru, baseinu, nepriekaištingu aptarnavimu. Tiesa, Meksikoje V.Siegel-Suodaitei teko ir nusivilti. Atvykus į viešbutį prabangiame kurorte Tulume, kieme vyko remonto darbai, o ilsėtis trukdė nuolatinis triukšmas. Viktorija džiaugiasi, kad pavyko atgauti už rezervaciją sumokėtus pinigus.

Viktorija Siegel-Suodaitė ir Laurynas Suodaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Visai neseniai V.Siegel-Suodaitė kartu su dukra ir mama lankėsi Monake. Moteris apsistojo prabangiame viešbutyje, pro kurio langus atsiveria vaizdas į turistų itin lankomą kazino. „Kai moki pinigus, nori gauti kokybę. Man viešbutis sudaro didelę dalį kelionės. Yra žmonių, kuriems tai nesvarbu. Kiekvienas renkasi, kas jam patinka“, – kalbėjo renginio viešnia.

Renginyje apsilankė ir, ko gero, garsiausias šalies keliautojas Rimvydas Širvinskas-Makalius. Verslininką drąsiai būtų galima vadinti viešbučių ekspertu. Renginio svečias pasakojo, kad atostogauti dažnai renkasi penkių žvaigždučių viešbučiuose. Dirbdamas apsistoja įvairių lygių viešbučiuose tam, kad parodytų keliautojams, kur jie gali nakvoti. „Žmonės labai skirtingi, ne visiems reikia prabangos“, – kalbėjo R.Širvinskas-Makalius.

„Grand Hotel Kempinski Vilnius“ dešimties metų jubiliejaus šventė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Verslininkas negailėjo pagyrų prabangiems Lietuvos viešbučiams ir tikino, kad jie nušluosto nosį Europai. „Lietuviai mėgsta pasiskųsti, kaip pas mus brangu ilsėtis kurortuose, o kitų miestų gyventojams atvykti į Vilnių ir apsistoti viešbutyje. Tačiau kokybė labai aukšta. Man yra tekę nakvoti Europos penkių žvaigždučių viešbučiuose, kurie buvo siaubingi. Didžiuojuosi mūsų šalies viešbučiais, palaikančiais aukštą kartelę. Užsieniečiai, atvykę į Lietuvą, vadina mus paslėptu Europos deimantu“, – teigė kelionių agentūros įkūrėjas.