Prabilo buvusi J.Deppo mergina K.Moss: atskleidė, ar Jamaikoje aktorius ją nustūmė nuo laiptų

Johnny Deppas ir Kate Moss / Scanpix nuotr.
Johnny Deppas ir Kate Moss / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-05-25 17:30
AA

Aktoriaus Johnny Deppo ir Amber Heard skandalingoje šmeižto byloje atsirado dar viena liudininkė. Teismo posėdyje nuotoliniu būdu dalyvavusi buvusi J.Deppo mergina, supermodelis Kate Moss prabilo apie seniai nutikusi incidentą Jamaikoje.

Supermodelis Kate Moss aktoriaus Johnny Deppo teismo procese dėl šmeižto patvirtino, kad jis niekada prieš ją nenaudojo smurto. K.Moss paneigė Amber Heard teiginį, kad jos tuometinis vaikinas J.Deppas kelionėje po Jamaiką ją nustūmė nuo laiptų.

„Johnny niekada manęs nemušė ir nenustūmė nuo laiptų“, – patikino modelis, su J.Deppu susitikinėjusi 1994-1998 metais. 

K.Moss, pasirodžiusi per tiesioginę vaizdo transliaciją iš Glosteršyro, Anglijos, sakė, kad atostogaudama Jamaikoje ji paslydo, o J.Deppas atėjo jai padėti. 

Kate Moss / Scanpix nuotr.

Amber Heard teismo procese sutiko Kate Moss parodymams teigdama, kad sklandė gandas, jog Jonnhy Deppas kartą savo buvusią merginą Kate nustūmė nuo laiptų.

Apklausiama J.Deppo advokato, K.Moss papasakojo apie minėtą incidentą.

„Mes išėjome iš kambario, o Johnny išėjo anksčiau už mane. Buvo liūtis, slidu, tad išeidama aš nuslydau nuo laiptų. Susižeidžiau nugarą. Ėmiau rėkti, nes nežinojau, kas man atsitiko, ir man skaudėjo. Jis atbėgo man padėti, nunešė mane į kambarį ir suteikė medicininę pagalbą“, – teismo posėdyje nuotoliniu būdu pasakojo ji.

Johnny Deppas ir Kate Moss / Scanpix nuotr.

Supermodelis Kate Moss buvo savo šlovės viršūnėje, kai pradėjo intensyvius santykius su Johnny Deppu. Tuo metu dėl vaidmenų tokiuose filmuose kaip „Edvardas Žirkliarankis“ jis buvo paauglių dievaitis.

Abu jie garsėjo alkoholio ir narkotikų vartojimu bei tapo žinomi kaip „prašmatniausia, narkotikus vartojanti pora Los Andžele“.

Vėliau K.Moss ne viename interviu sakė, kad „daug metų verkė“ dėl išsiskyrimo, po kurio ji dar labiau įnyko į narkotikus ir galiausiai pateko į reabilitacijos kliniką.

Johnny Deppas ir Kate Moss (9 nuotr.)
+3

Primename, kad J.Deppas kaltina A.Heard šmeižtu dėl 2018 metų gruodį laikraštyje „The Washington Post“ pasirodžiusio straipsnio, kuriame ji apibūdino save kaip smurto artimoje aplinkoje auka.

Aktorė, kuriai penktadienį sukaks 36-eri, niekada konkrečiai neįvardijo, kad nukentėjo nuo J.Deppo, su kuriuo susipažino 2009 metais juostos „Romo dienoraštis“ (The Rum Diary) filmavimo aikštelėje. Tačiau jis padavė buvusią žmoną į teismą, tvirtindamas, kad ji leido suprasti, jog jis prieš ją smurtavo, ir reikalauja 50 mln. JAV dolerių (46 mln. eurų) kompensacijos.    

Johnny Deppas ir Amber Heard 2015-aisiais. Jų santuoka truko vos kiek ilgiau nei metus ir baigėsi skandalingomis skyrybomis / VIDA PRESS nuotrauka

A.Heard, kuri už J.Deppo ištekėjo 2015-aisiais, o po dvejų metų su juo oficialiai išsiskyrė, pateikė priešinį ieškinį, reikalaudama 100 mln. dolerių kompensacijos ir tvirtindama, kad patyrė jo „besaikį fizinį smurtą bei prievartą“.

J.Deppas kaltina A.Heard, kad ji siekia sau reklamos prieš vėliau šiais metais numatytą juostos „Akvamenas“ (Aquaman), kuriame atlieka vieną iš pagrindinių vaidmenų, pasirodymą.

J.Deppas iškėlė A.Heard bylą dėl šmeižto Jungtinėse Valstijose po to, kai 2020 metų lapkritį pralaimėjo kitą šmeižto bylą Londone, iškeltą britų bulvariniam laikraščiui „The Sun“ už tai, kad savo straipsnyje pavadino jį „žmonmušiu“.