Praėjus 17 metų po skyrybų vėl susiėjo Jennifer Lopez ir Beno Afflecko keliai

Jennifer Lopez su Benu Afflecku (2003 m.) / „Vida Press“ nuotr.
Jennifer Lopez su Benu Afflecku (2003 m.) / „Vida Press“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-05-11 14:23
AA

„Atrodo, kad laiko mašina mus perkėlė atgal į 2002-ųjų pradžią“, – tokiais komentarais pastarosiomis dienomis „Twitter“ pasitinkama žinia, kad neseniai sužadėtuves su beisbolininku Alexu Rodriguezu (45) nutraukusi Jennifer Lopez (51) vis dažniau pastebima savo buvusio mylimojo, aktoriaus Beno Afflecko (48) draugijoje.

Kaip rašo užsienio žiniasklaida, aktorius Benas Affleckas ir muzikos žvaigždė Jennifer Lopez praėjusį savaitgalį kartu leido prabangiame slidinėjimo kurorte, Montanos valstijoje. Manoma, kad ten aktorius turi nuosavą namelį, o senai simpatijai drauge skristi pasiūlė savo nuosavu lėktuvu.

Garsenybių pamėgtoje vietoje dažnai galima sutikti tokius žinomus vardus, kaip Billas Gatesas ar Justinas Timberlake'as. Tiesa, pranešama, kad galimai beveik savaitę drauge atostogavę Jennifer ir Benas nesusitiko su jokia žinoma draugų kompanija.

Anot „Daily Mail“, abu pastebėti jaukiai leidžiantys laiką ir besimėgaujantys vienas kito draugija. Vis besiginantys, jog yra tik draugai, Benas ir J.Lo jau ne kartą užfiksuoti kartu. Kalbama, kad B.Affleckas – dažnas svečias ir Jennifer Lopez Los Andželo viloje.

Jennifer Lopez su Benu Afflecku (2003 m.) / „Vida Press“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad J.Lo ir žymus aktorius 2002 metais buvo paskelbę apie savo sužadėtuves, tačiau vestuves po metų nukėlė, o 2004 metais paskelbė, kad suka skirtingais keliais. 

Šių metų balandį J.Lopez pranešė apie jos ir niujorko „Yankees“ žaidėjo Alexo Rodriguezo skyrybas. Apie nutraukiamas sužadėtuves pora paskelbė išplatinę bendrą pranešimą. 

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.

„Supratome, kad mes esame geresni kaip draugai, ir tikimės tokiais išlikti. Mes ir toliau dirbsime kartu ir palaikysime vienas kitą bendruose versluose ir projektuose. Linkime vienas kitam geriausio. Iš pagarbos vaikams, norime pasakyti tik tai, kad labai dėkojame visiems, siuntusiems gerus žodžius ir palaikymą“, – buvo rašoma poros pranešime.

 

Aktorei ir dainininkei Jennifer Lopez – 45-eri (156 nuotr.)
+150