Pragaru virtęs šefo Gordono Ramzio gyvenimas: 24 mln. litų kainavusi kova su uošviu

Gordonas Ramzis / BTV nuotr.
Gordonas Ramzis / BTV nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-11-08 12:20
AA

Ar ir namie pasaulinio garso šefas Gordonas Ramzis tiek daug keikiasi? Ar savo keiksmus palieka tik realybės šou „Pragaro virtuvė“ dalyviams? Šio kulinarinio šou metu jis labai žiaurus, kitų negerbiantis ir absoliučiai nesivaldantis despotas. Klaidos „Pragaro virtuvėje“ kaina – milžiniška. Ant galvos tuomet pradeda kristi milžiniškas šefo įtūžis bei keiksmų kruša, kuri baigiasi daužomomis lėkštėmis, nevaldomu rėkimu ar net mėtomu maistu.

Per 11-ą šio realybės šou sezonų tarp dalyvių ir realybės šou šeimininko buvo visko. Tačiau, anot Gordono, namie jis savo gerklės taip nelaido ir keturis savo vaikus tiesiog dievina. Bet pastarieji keleri metai milijonus uždirbančiai garsenybei buvo velniškai sunkūs. Jo gyvenimas tapo viešu skandalu Didžiojoje Britanijoje.   

Ramzio nesėkmių ruožas prasidėjo 2010-aisiais, stipriai susipykus su savo uošviu, kuris ilgus metus buvo ir geriausias Gordono draugas ir verslo partneris. „Ramzis vedė ne tik mano dukrą, bet ir mane“, – per poros vestuves teigė uošvis.  

Tačiau Ramzis pradėjo savo uošvį įtarinėti apgaulėmis ir nusamdė privatų detektyvą jį sekti. Seklio radiniai šokiravo Gordoną. Pasirodo, jo uošvis gyveno dvigubą gyvenimą, turėjo keletą nesantuokinių vaikų, apie kuriuos nežinojo niekas, bei slapta savindavosi jo restoranų imperijos  milijonus, kad galėtų prabangiai laiką leisti su meilužėmis. O į tai uošvis atsakė papildamas laviną purvo į Gordono Ramzio pusę –  anot jo, Gordonas Ramzis, apsėstas savo žvaigždės statuso, pasidarė labai keistas vyrukas ir visi jo teiginiai – tiesiog konspiracija. Prasidėjo karas. 

„Ramzis vedė ne tik mano dukrą, bet ir mane“, – per poros vestuves teigė uošvis.

Per 45-ąjį Gordono žmonos gimtadienį motina dukrai pranešė, kad ji – nelaukiama savo namuose. Į tai jos vyras Gordonas Ramzis atsakė viešu laišku, išspausdintu bulvarinėje Jungtinės Karalystės spaudoje, išvadindamas savo uošvį despotu ir viską kontroliuojančiu manipuliatoriumi. Ir teismas pripažino Gordoną kaltu, todėl jis savo uošviui už šmeižtą turėjo sumokėti 8 milijonus, skaičiuojant litais.  

Britų žiniasklaida teigia, kad šis konfliktas virtuvės žvaigždei kainavo 24 milijonus litų. Taip pat kuriam laikui sumažino jo restoranų populiarumą. Tačiau, panašu, kad bent jau šią krizę Gordonas beveik įveikė. Jo paties teigimu, restoranai neša pelną, projektas „Pragaro virtuvė” Jungtinėse Amerikos Valstijose tapo velniškai populiarus, ir tai padeda stipriai atsitiesti po neseniai patirtų nesėkmių.

Jis prisipažįsta, kad yra pats tikriausias darboholikas, todėl ir savo realybės šou „Pragaro virtuvė“ metu dalyviams neatleidžia, jei jie neatiduoda savęs, jei jie tingi ar nesistengia. Tad pradėdamas jau 11-ąjį „Pragaro virtuvės” sezoną,  Gordonas teigia, kad po milžiniško nesėkmių ruožo  pagaliau gali atsipūsti ir vėl pasinerti į taip savo mylimus darbus. 

„Negaliu pakęsti tinginių“, – prisipažįsta ir sau ir kitiems be galo reiklus vyras. O kaip jam sekasi vadovauti pragaru paverstai virtuvei ir dalyviams, kurie pasiryžo atlaikyti jo keiksmų lavinas galite stebėti „Pragaro virtuvėje“ kiekvieną darbo dieną 16 valandą vakaro per BTV.