Prancūzijos Rivjeroje susituokė šokėja E.Andreikaitė: amžiną meilę prisiekė verslininkui E.Barauskui

Eglė Andreikaitė / Socialinių tinklų nuotr.
Eglė Andreikaitė / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-23 14:53
AA

Savaitgalį Prancūzijos Rivjeroje, Èze miestelyje susituokė šokėja, „Agla Pine“ įkūrėja Eglė Andreikaitė ir verslininkas Eimantas Barauskas. Amžiną meilę jaunavedžiai vienas kitam prisiekė apsupti žinomų draugų.

Vestuvių šventė vyko Èze miestelyje, esančiame Prancūzijos Rivjeroje. Jaunavedžiai ir būrys svečių žvelgė į jūrą ir mėgavosi kvapą gniaužiančiu vaizdu.

Grožį papildė Manto Petruškevičiaus kurtos gėlių dekoracijos ir jaunųjų stilius.

Žmonės.lt žiniomis, nuotaka dieną prieš ceremoniją puošėsi atvira baltos spalvos ilga „INGRIÐ LOVE“ suknele, kurią kūrė Ingrida Grigalytė.

O vestuvių dieną Eglė dabinosi Juozo Statkevičiaus kūriniu.

Po oficialios dalies, vykusios neįprastoje vietoje, ant kalno, visi linksminosi vakarėlyje. Nuotaiką palaikė žinomiausius hitus grojanti gyvo garso grupė, o vakaro vedėjo rolė buvo patikėta humoristui ir aktoriui Mantui Stonkui.

Jaunieji fotografavosi, šoko, bučiavosi ir mėgavosi savo meilės švente. Jos akimirkomis svečiai ir jie patys aktyviai dalijosi ir socialiniuose tinkluose. Šventė tęsėsi ne vieną dieną.

Tiesa, Eglė pasirinko vyro Eimanto pavardę. Nuo šiol ji – Eglė Barauskienė.

Šventės nepraleido ir poros draugai – viešbučio „Kempinski“ vadovas Kai Schukowski su sužadėtine moterų bendruomenės „She is Glowing“ įkūrėja Dovile Urbanaite, krepšininko Arvydo Sabonio dukra Aušrinė Sabonytė bei buvusi „Olialia“ mergaitė Agnė Staškevičiūtė.

Eglei ši santuoka – antroji. Anksčiau, 2017-aisiais ji buvo ištekėjusi už krepšininko Mindaugo Kuzminsko, tačiau jie po pusmečio išsiskyrė.