Paaiškėjo, kada bus galima atsisveikinti su Agne Jagelavičiūte ir kur vyks laidotuvės

Agnė Jagelavičiūtė / Tomas&Lukas nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė / Tomas&Lukas nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-28 17:14
AA

Trečiadienį visuomenę sukrėtė naujiena apie netikėtą žinomos stilistės, nuomonės formuotojos Agnės Jagelavičiūtės mirtį. Jos bičiulis Saugirdas Vaitulionis pranešė, kur ir kada bus galima su ja atsisveikinti.

Apie tai feisbuko paskyroje trečiadienio pavakarę pranešė Agnės Jagelavičiūtės bičiulis Saugirdas Vaitulionis.

„Su Agne bus galima atsisveikinti sausio 2 ir sausio 3 d. iki 11 val. Olandų laidojimo namuose. Laidotuvės vyks sausio 3 d. Kaune, Karmėlavos kapinėse“, – rašė jis.

Kiek anksčiau savo instagramo paskyroje jis atskleidė, nuo ko mirė žinoma stilistė.

„Prašau gerbti Agnės šeimos privatumą, turėti kruopelę žmogiškumo ir nustoti spekuliuoti kliedesiais. Agnė mirė nuo plaučių uždegimo komplikacijų“, – rašė S.Vaitulionis.

Agnė Jagelavičiūtė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Atviru įrašu pasidalijo ir viešųjų ryšių specialistė Jurga Klimaitė-Riebling. Ji teigė, kad Agnė buvo patekusi į reanimaciją.

„O, gyvenime, koks tu trapus.

„Pravažiavom“, – sakydavo Agnė, ir tai reikšdavo, kad prie temos nebegrįšime. Ji turėjo unikalią savybę neapsikrauti, neėsti savęs dėl didesnių ar mažesnių nesėkmių. Susimovei – atsistok, pasitaisyk karūną ir eik toliau, nes niekas už tave šitų mylių nenueis.

Ir ji ėjo. Per apkalbas, pašaipas ir skandalus, per kliūtis ir aukštos įtampos kambarius, per gyvenimą, kuris oi kiek visko jai buvo paruošęs.

Ji gyveno viešai ir turėjo savo įvaizdį. Ją vadino rėksne, chame, garbėtroška. Bet dar buvo ir ta kita, paprastutė, rami ir niekada su niekuo nesipykstanti – kaip tik visus visada bandanti sutaikyti Agnė, turinti pašėlusiai gerą humoro jausmą, daugybę talentų ir didelę širdį. Tai buvo mergina, kuri tiesiog norėjo būti laiminga. Kuri ypatingai baisiomis aplinkybėmis neteko tėčio, kuri labai mylėjo savo mamą, kurios gyvenimas tęsėsi jos sūnuje.

Ir šiandien, išgirdusi, kad Agnė – reanimacijoje, kovoja už gyvybę, pakibusią ant plauko dėl plaučių uždegimo komplikacijos, meldžiausi.

Agnės virtuvėje vykdavo pačios jaukiausios vakarienės. Jos juokas niekada nebuvo suvaidintas. Jos skausmas... atrodė, ji visada visada išsilaižys savo žaizdas, kad ir kokio jos būtų gylio.

Agnė buvo žvėriškai stipri. Ir absoliučiai nuoširdi.

Pažinojau ją labai daug metų. Tik pastaraisiais nudreifavome skirtingomis kryptimis. Bet visada spaudžiau už ją kumščius. Ir šiandien, išgirdusi, kad Agnė – reanimacijoje, kovoja už gyvybę, pakibusią ant plauko dėl plaučių uždegimo komplikacijos, meldžiausi. Bet čia pat neleidau sau net pagalvoti, kad ją gali įveikti liga, kad ir kokia ūmi ji būtų. Nes neatrodė, kad Agnę išvis kas nors gali įveikti, juo labiau – plaučių uždegimas.

Deja.

Ji niekada nešvęsdavo Naujųjų metų. Eidavo miegoti anksčiau, nei miestas susprogdins fejerverkus. Ir šįkart ji miegos, pasikamšiusi debesis. O mes nešiosimės ją širdyse ir prisiminimuose visą mums likusį gyvenimą.

Ilsėkis ramybėje, Agne. Ir jūs palikite ją ramybėje, kenkėjai nelaimingi, kurie net mirties valandą išpila savo pamazgas, savo kvailas versijas ir liguistą piktdžiugą. Agnė mirė ir tai yra baisiausia, su kuo šiandien tenka susigyventi.

Nuoširdi užuojauta, Nijole ir Leonai. Stiprybės jums“, – rašė J.Klimaitė-Riebling.

Primename, kad apie A.Jagelavičiūtės mirtį pranešta trečiadienį. Jai buvo 42-eji.

„Šiandien mus pasiekė labai skaudi žinia. Agnės šeimos, artimųjų ir draugų vardu prašome rimties ir privatumo šią sunkią valandą. Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam, reiškiančiam užuojautą. Apie atsisveikinimą su mūsų mylima Agne pranešime atskira žinute“, – į žiniasklaidą tokia žinute kreipėsi A.Jagelavičiūtės bičiulė Rima Olberkytė-Stankus.

Žinią apie Agnės Jagelavičiūtės mirtį pirmas pranešė portalas delfi.lt, naujieną jam patvirtino šeimai artimas šaltinis.

A.Jagelavičiūtė buvo stilistė, rūbų dizainerė, žurnalų „Aš ikona“ ir ,,L'Officiel“ redaktorė, televizijos laidų vedėja, knygų autorė.

Agnė gimė 1980 m. spalio 7 d. Kaune. 1986–1998 m. mokėsi Kauno Aušros gimnazijoje. Vėliau baigė Vilniaus dizaino kolegijos drabužių dizaino studijas, o Vilniaus dailės akademijoje apsigynė tapybos bakalauro diplomą.

A.Jagelavičiūtė išgarsėjo realybės šou „Akvariume“, dar būdama antro kurso studente. Vėliau dirbo „TV pagalbos“ komandoje. Buvo ne vienos televizijos laidų vedėja. Įkūrė stiliaus platformą „StiliuSOS“.

Buvo dukart ištekėjusi. Pirmas vyras – Vytautas Martinaitis, antras – Mantas Volkus, su kuriuo susituokė 2013 metų gruodį ir susilaukė sūnaus Leono. Pora išsiskyrė 2019 metais.

Agnės Jagelavičiūtės gyvenimo akimirkos (79 nuotr.)
+73