Premjera: „Liūdni slibinai“ dalinasi naujo albumo daina „Po mažiuką“

„Liūdni slibinai“  / Ryčio Šeškaičio nuotr.
„Liūdni slibinai“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-10-22 11:58
AA

„Liūdni slibinai“ dalinasi kūriniu iš naujo savo albumo ir programos „Viskas netrukus baigsis“. Daina „Po mažiuką“ grupė kviečia išmokti „po mažiuką“ juoktis, norėti ir numirti.

„Dažnai visko norim daug ir greitai. Siekdami savo norų įgyvendinimo dedam dideles pastangas, atiduodam daug jėgų, o rezultatas dažnai džiugina tik mažą to atiduoto laiko dalį. Tad gal geriau pabandyti išmokt „po mažiuką“? Vis po mažiau ir mažiau, kad rezultato apskritai nebereikėtų, kad mūsų gyvenimas mus džiugintų nuolat, nepaisant to kas jame vyksta“, – sako dainos „Po mažiuką“ tekstą sukūręs Vaidas Kublinskas.

Kalbėdami jautriomis temomis „Liūdni slibinai“ norėjo išsaugoti kuo daugiau tikrumo. Todėl į naują albumą šis ir kiti kūriniai buvo įrašyti be didelių pagražinimų, paliekant proceso metu atsiradusias improvizacijas ir suklydimus.

Prieš savaitę pristatytą kompaktinę plokštelę „Viskas netrukus baigsis“ galima įsigyti internetinėje „Liūdnų slibinų“ krautuvėje bei grupės pasirodymuose. Virtualaus pasaulio gyventojai šį albumą suras „iTunes“, „Spotify“, „Deezer“ ir kitose internetinėse muzikos parduotuvėse.

Gyvai visomis albumo dainomis „Liūdni slibinai“ dalinasi gyventojų susirinkimuose „Viskas netrukus baigsis“. Netradicinio formato programą „Liūdni slibinai“ taip pat pristato „po mažiuką“ – nedideliam ratui žiūrovų kamerinėse erdvėse.

Pasak atlikėjų, masiniuose koncertuose belieka kalbėtis bendriniais šūksniais ir plojimais, o pokalbiams apie pabaigas jie norėjo artimesnio santykio su publika. Dėl riboto žiūrovų kiekio viename pasirodyme ir iš anksto išpirktų bilietų, kiekviename mieste grupė rengia po du pasirodymus per dieną.

Šį savaitgalį „Viskas netrukus baigsis“ bus pristatyta Šiauliuose ir Panevėžyje, lapkričio 15 dieną Klaipėdoje, lapkričio 18 dieną grupė pakartotinai surengs pasirodymus Kaune, o lapkričio 22 d. Vilniuje.

„Liūdni slibinai“ – „Po mažiuką“ (iš programos ir albumo „Viskas netrukus baigsis“):