Prie krioklio Balyje įsiamžinusi Viktorija Siegel sužavėjo sekėjus: „Žodžiais nupasakoti sunku“

Viktorija Siegel / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Viktorija Siegel kartu su Laurynu Suodaičiu ir vaikais naujagimiu Laurynu bei dukra Nicole keliauja po Balį. Šeima dalijasi savo gražiausiais įspūdžiais socialiniuose tinkluose ir džiaugiasi laiku kartu. Šįkart jie džiaugiasi ypatingais krioklių vaizdais, prie kurių Viktorija įsiamžino su maudymosi kostiumėliu.

Praėjusių metų rudenį sūnaus susilaukusi verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė po gimdymo aktyviai gyventi nesustojo – neilgai trukus grįžo prie darbų, su vyru verslininku Laurynu Suodaičiu vyko į kelionę. Vis tik sausio pabaigoje Viktorija su šeima leidosi į didžiausią pastarojo laikotarpio nuotykį – su naujagimiu Laurynu, dukra Nicole, vyru ir draugais išvyko atostogų į egzotiškąjį Balį.

„Ši mūsų kelionė iš tikrųjų yra tikras išbandymas, kad net ir duočiau pavadinimą „mėginimas išgyventi“.

Pirmą kartą į tokią ilgą kelionę leidomės ne tik su tiek daug daiktų ir lagaminų, bet ir su 3 mėnesių kūdikiu, kur daugiau nei 12 valandų trunkantis skrydis lengvumo tikrai nepridėjo.

Bet jau labai nekantrauju viską susitvarkyti, atsigauti ir leistis į šios kelionės nuostabius nuotykius“, – savo pasakojimą apie kelionę Į Balį pradėjo Viktorija Siegel, pasidalindama visos šeimos nuotrauka iš oro uosto. Savo įspūdžiais ji leido dalintis su portalu Žmonės.lt.

Naujausi vaizdai prie Kanto Lampo krioklio – kvapą gniaužiantys. Ir pati Viktorija pritaria:

„Tai žodžiais nupasakoti labai sunku! Tiesiog šiandien buvau magiškoje vietoje“, – rašė ji instagrame.

Toliau savo istoriją ir nuotraukų seriją tęsė rašydama, kad yra pilna gamtos ir darkart paminėdama, kad kriokliai jai pasirodė magiški.

Žmonės.lt primena, kad rugsėjo 26-ąją Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru susilaukė sūnaus. Nėštumo džiaugsmais ir iššūkiais su savo sekėjais besidalijusi moteris žinią apie šeimos pagausėjimą pranešė socialiniame tinkle, o kiek vėliau atskleidė, kad sūnų šeima pavadino Laurynu.

Nors Viktorijos nėštumas buvo sklandus, laidoje „Nuo... Iki...“ ji pripažino kartą pajutusi skausmus ir apžiūros išgirdusi gydytojos nerimą sukėlusias žinias apie virkštelę, apsisukusią aplink kūdikio kaklą.

„Tada Laurynui paskambinau su ašaromis akyse“, – prisiminė Viktorija.

Gimdyme dalyvavęs Laurynas, pasak Viktorijos, tapo didžiausia atrama ir pagalba tuomet, kai ėmus kristi vaiko širdelės tonusams, buvo skatinamas gimdymas, o ji dėl streso tarsi negirdėjo gydytojų nurodymų ir nesugebėjo jų tinkamai vykdyti. Tačiau daugiausia nerimo ji patyrė vos sūnui gimus. Poros sūnus gimė pridusęs, todėl jo verksmą, primenantį dejones Viktorija ir Laurynas išgirdo dar negreitai.

Skaitykite daugiau