Simas Kučas neblaivus įkliuvo prie vairo

Simas Kučas
Simas Kučas
Šaltinis: Žmonės
2023-04-14 12:52
AA

Teniso treneris Simas Kučas susidūrė su nemalonumais. Prieš porą metų nuo alkoholio kodavęsis vyras antrą Velykų dieną neblaivus sėdo už vairo ir įkliuvo policijai.

Žinią, kad neblaivus Simas Kučas įkliuvo policijai, iš pradžių pranešė portalas delfi.lt remdamasis šaltinių informacija. Portalui Žmonės.lt faktą patvirtino Lietuvos kelių policijos tarnybos Specialios paskirties skyriaus vyriausias specialistas Jonas Davidonis.

Anot jo, S.Kučas neblaivus sustabdytas balandžio 10 dieną 8.57 val., per Lietuvos kelių policijos tarnybos surengtą reidą. Vyras įkliuvo Ąžuolyno gatvėje.

„Kelių policijos tarnybos pareigūnai vykdė prevencines priemones, siekiant išaiškinti neblaivius vairuotojus. Buvo pastatyti mobilūs postai, stabdomi visi automobiliai ir tikrinamas blaivumas. Su visu srautu, niekuo neišsiskirdamas važiavo tas Lexus automobilis.

Jis (Simas Kučas – red. past.) buvo detektoriumi patikrintas. Pas vairuotoją rasta alkoholio. Patikrinus neblaivumą su alkotesteriu nustatytas 0,69 promilės girtumas. Po 15 minučių duotas pakartotinas pūtimas, bet buvo keista, kad neblaivumas pakilo iki 0,72 promilės. Jis minėjo, kad vakar (balandžio 9 d. – red. past.) jis vartojo alkoholį, o šiandien tiesiog skuba“, – Žmonės.lt komentavo Jonas Davidonis.

Simas Kučas / Asmeninio albumo nuotr.

J.Davidonis pridūrė, kad S.Kučas prašė greičiau įregistruoti jo pažeidimą, mat jis tuo metu skubėjo į treniruotę, tačiau elgėsi kultūrinai ir mandagiai.

S.Kučui surašytas protokolas pagal LR ANK 422 str. 5 d. už lengvą girtumą, taip pat sustabdyta teisė vairuoti iki nutarimo priėmimo. Už šį pažeidimą numatyta atsakomybė – bauda nuo 800 iki 1100 eurų ir teisės vairuoti atėmimas nuo 12 iki 18 mėnesių, Žmonės.lt sakė Lietuvos kelių policijos tarnybos specialistas.

Portalas Žmonės.lt bandė susisiekti su Simu Kuču, tačiau skambinant telefonu jis neatsiliepė.

Primename, kad 2021 teniso treneris ėmėsi gyvenimo permainų – iš pradžių visiškai atsisakė alkoholio, o po to užsikodavo nuo šio žalingo įpročio priklausomybių klinikoje.

Vyras tuo metu pasakojo, kad tam ryžosi norėdamas apsisaugoti nuo pagundų, ir džiaugėsi, kad savo pavyzdžiu įkvepia kitus. Tokį sprendimą palaikė ir alkoholio nevartojanti tuometinė Simo mylimoji Ieva Swan.

„Žinau, kad tas užsikodavimas skamba drastiškai. Aš galiu nevartoti alkoholio, man nesunku to nedaryti. Bet jei jau atsisakiau visiškai, tai norėjosi užtvirtinimo, kad bent porą metų nebūtų jokių pagundų. Juk man nuo to blogiau nebus“, – apie sprendimą portalui Žmonės.lt pasakojo S.Kučas.