Prie vairo su Gitana Bukauskiene, „Laimos“ vyr. redaktore: „BMW i8“

Gitana Bukauskienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Gitana Bukauskienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-08-23 09:10
AA

Automobilis šiandien – ne tik susisiekimo priemonė. Jis, kaip ir kiti daiktai, puikiai nusako, kokiam socialiniam ratui – stilingųjų, praktiškųjų, intelektualų, „žaliųjų“, „supermamų“ ir t. t. – norėtumėte priklausyti arba jau priklausote. Todėl paspėliokime, ką apie jus mano aplinkiniai, kai vairuojate „BMW i8“.

1. Jūsų piniginės turinys niekam nekelia abejonių: akivaizdu, kad garaže stovi ne vienas automobilis arba šaltymetį praleidžiate ne Lietuvoje.

2. Mėgstate ypatingą dėmesį. Neįmanoma išlipti iš mašinos, neatsakius į praeivių klausimus, komplimentus, prašymus nusifotografuoti ir t. t. Publikos reakcija praktiškai tik labai teigiama.

3. Jūsų kūno fizinė kondicija – pavydėtina. Jokių susidėvėjusių „detalių“ – traumuotų kelių, osteochondrozės pėdsakų. Įsliuogti ir išlipti iš salono elegantiškai – tiesiog privalu! Man ties tuo klausimu dar reikėtų padirbėti.

4. Jūsų pasirinkimas tikrai unikalus. Galingas sportinis automobilis, su kukliu apetitu degalams ir dėvintis ateivių kostiumą! Jūs tikriausiai „žalioji“, estetė, ar ultra technologijų apsėsta? O gal viskas viename?

5. Praeiviai tikisi, kad iš šio kosminio aparato iššoks minimum Angelina Jolie, tad turite pasistengti, kad netaptumėte stilistine parodija. Nors perspjauti šį dizaino perliuką praktiškai nėra jokių šansų.

6. Jums neįdomūs vaikiški „piratavimai“ gatvėse. Nepaisant to, kad kiekvienoje sankryžoje esate provokuojama pasirungti. Bet demonstruoti, ką gali 362 AG hibridinis variklis (100 km/4,2 s), jums atrodo tiesiog nesolidu.

Derinys jai ir jam (20 nuotr.)
+14

Derinių autorė stilistė Giedrė Anužytė.