Prieš 4 mėnesius dukros susilaukę D.Belickaitė ir E.Šeškus – apie tėvystės džiaugsmus ir pokyčius

Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus  / LNK nuotr.
Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-15 14:05
AA

Lygiai prieš 4 mėnesius Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus susilaukė pirmagimės. Pasak jaunųjų tėvelių, Atėnės gimimas į jų gyvenimą atnešė ne tik nepamatuojamą meilę, bet ir didesnį norą stengtis kituose dalykuose.

Pastaruoju metu krepšininkas E.Šeškus parodė, kad krepšinio aikštelėje sugeba labai daug. „Man dabar atsirado didesnė motyvacija. Dabar dar labiau norisi stengtis, nes užaugs dukrytė, tai aš negaliu aikštelėje būti grybas. Žaisti komandoje, kurioje mano tėtis treneris turi ir pliusų, ir minusų. Yra didesnis pasitikėjimas, bet, iš kitos pusės, ir nenori parodyti, jog man yra nuolaidžiaujama. Tai kartais būna tos papildomos bylos”, – laidoje „Šeškinės 20“ kalbėjo E.Šeškus, rašoma LNK pranešime spaudai.

Pasak D.Belickaitės, vaikelio gimimas gyvenimą apvertė aukštyn kojomis, tačiau, nepaisant bemiegių naktų, ji džiaugiasi šiuo gyvenimo etapu.

Edvinas Šeškus / LNK nuotr.
Dalia Belickaitė / LNK nuotr.

„Kitaip ir negali būti. Man būna net keista, kai žmonės sako, kad oho, gimė vaikas ir viskas pasikeitė, o ko galima tikėtis? Juk nebus viskas taip pat. Ir pas mus viskas pasikeitė. Tik aš neįsivaizdavau, kad vaikai tiek daug meilės atneša. Man visada patikdavo vaikai, bet, kad tiek meilės jie suteikia, negalėjau pagalvoti. Mes ir anksčiau su Edvinu nemėgdavome vakarėlių, dažniau rinkdavomės praleisti laiką namuose. Mes abu nevartojame alkoholio, tai nuo pat pradžių penktadienio vakarus mieliau leisdavome namuose prie filmo. Todėl dabar tas laikasnamuose kartu su Atėnyte yra tikras džiaugsmas”, – dalijosi D.Belickaitė.

Dalia neslėpė, kad Edvino noras vaikams yra didelis, tačiau jauna mama nesistengia skubinti laiko ir neatskleidė, kada planuojama antroji atžala. „Pirmiausia reikia paauginti mūsų mažąją Atėnytę. O tada, kaip Dievas duos. Dukrytė yra labai didelis džiaugsmas“, – laidoje kalbėjo Dalia.

Bet čia patarimų nešykštėjo broliai Lavrinovičiai. „Svarbiausia, kuo greičiau. Kad visi augtų panašiu metu, nes kai tau sueina 35 ar 40 metų, atrodo, tu dar nori, bet jau bijai grįžti į šį gyvenimo etapą”, – kalbėjo broliai.

„Man atrodo, kad broliai kalbėjo su Edvinu prieš tai, nes, kai gimė Atėnė, kai tik gimė, daktarai ją paėmė į rankas, Edvinas klausė daktarų, kad o antra juk lengviau būna, ar ne?” – prisiminimais iš gimdymo palatos dalijosi D.Belickaitė.

„O mano klausimas daktarams buvo iškart – kada galima vėl gimdyti?” – juokavo laidos vedėjas D.Lavrinovičius

„Šeškinės 20“ – trečiadieniais, 20 val. per LNK.