Prieš „Mis Visatos“ finalą peršalusi Patricija Belousova parodė pagrindinę suknelę

Patricija Belousova / Asmeninio albumo nuotr.
Patricija Belousova / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-01-24 18:06
AA

Jau sekmadienį Majamyje įvyks vienas įspūdingiausių grožio konkursų – „Mis Visata 2014“, kurio metu dalyvės iš įvairiausių pasaulio šalių suspindės visu savo grožiu: vakaro pabaigoje bus karūnuota pati gražiausia ir elegantiškiausia mergina.

Lietuvai konkurse atstovaus devyniolikmetė Patricija Belousova, kuri jau beveik mėnesį Majamyje intensyviai ruošiasi finalui, o visuose renginiuose ir užduotyse stengiasi kuo geriau pasirodyti ir būti pastebėta.

Prieš kelias dienas Patricijai tai puikiai pavyko: nacionalinio kostiumo pristatymo vakare mergina pasipuošė dizainerės Eglės Modzeliauskienės kurta išskirtine suknele, kuri jai padėjo įkūnyti undinę Jūratę iš garsiosios legendos Jūratė ir Kastytis.

Nacionalio kostiumo vakare Patricija Belousova įkūnijo undinę Jūratę (9 nuotr.)
+3

Iki finalo likus vos vienam žingsniui, jau galime pamatyti ir finalinę mūsų šalies atstovės suknelę: P.Belousova scena žengs pasipuošusi dizainerio Liutauro Salasevičiaus kurta vakarine suknele.

„Puikiai jaučiuosi su Liutauro suknele – ji be galo elegantiška! Be to, aš vienintelė turiu tokią spalvą“, – išskirtiniu drabužiu džiaugėsi P.Belousova.

Žmonės.lt paklausta, kaip jaučiasi prieš finalą, Patricija teigė, kad pernelyg nesijaudina, jaučiasi ramiai. Tiesa, mergina prisipažino, kad dėl kone visose patalpose sudėtų oro kondicionierių ji peršalo.

„Sunku tik todėl, kad susirgau, temperatūra pakilo... Čia visur kondicionieriai“, – apie peršalimą Žmonės.lt prisipažino mergina.

Oro temperatūrų skirtumai išties dideli: šiuo metu Majamyje laikosi apie 26 laipsnius karščio, todėl patalpos intensyviai vėsinamos kondicionierių. Atėjus iš lauko į gerokai atvėsintą patalpą lengva peršalti, kas nutiko ir mūsų šalies atstovei.

Vis dėlto mergina nepraranda optimizmo ir dės visas pastangas, kad konkurso finale pasirodytų kuo geriau.

Lietuvos atstovė grožio konkurse „Mis Visata“ Patricija Belousova (69 nuotr.)
+63