Prince'o sūnumi besiskelbiančiam kaliniui bus atliktas naujas DNR tyrimas

Prince'o sūnumi besiskelbiantis Carlinas Q.Williamsas / „Scanpix“ nuotr.
Prince'o sūnumi besiskelbiantis Carlinas Q.Williamsas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2016-08-24 15:18
AA

Vienas teisėjas leido atlikti naują DNR tyrimą kaliniui, kuris tvirtina esantis Prince'o sūnus ir mano turintis teisę paveldėti didžiulius turtus, paliktus popmuzikos legendos.

Carlinas Q.Williamsas, mažai kam žinomas 39 metų reperis, kurio motina tvirtina Kanzaso miesto viešbutyje pasimylėjusi su Prince'u, pareikalavo, kad jam būtų atliktas antras DNR tyrimas.

Prince'o gimtojo Minesotos valstijos Mineapolio priemiesčio teisėjas nurodė C.Q.Williamsui iki rugsėjo 14 dienos atlikti naują DNR tyrimą.

Praėjusią savaitę pasirašytame, bet tik antradienį paviešintame įsake teisėjas Kevinas Eide liepė C.Q.Williamso advokatui iki rugpjūčio 31 dienos pasirinkti vietą, kur bus atliekamas tyrimas. To nepadarius vietą išrinktų teismas.

Šis nurodymas leidžia tikėti žiniasklaidos pranešimais, kad pirmasis C.Q.Williamso tyrimas neparodė, jog Prince'as buvęs jo tėvas. Teismas jokių išvadų nepateikė.

C.Q.Williamsas Kolorado valstijos Florenso miesto griežtojo režimo federaliniame kalėjime atlieka laisvės atėmimo bausmę už ginklo laikymą vogtame automobilyje.

„Paisley Park“ siena / „Scanpix“ nuotr.

C.Q.Williamsas, kuris nuo jaunystės turėjo problemų su teisėsauga, kaip repo atlikėjas koncertuoja pseudonimu Princas Drakula, o jo repertuare viena daina yra skirta jo galimo tėvo nužudymui.

Reperio motina Marsha Henson po Prince'o mirties balandžio 21 dieną prisaikdinta pareiškė, kad 1976 metais nesisaugodama mylėjosi su šiuo velioniu muzikantu.

Prince'ui buvo 57 metai, kai jis mirė perdozavęs skausmą malšinančių vaistų. Testamento jis nepaliko, todėl dainos „Purple Rain“ atlikėjui priklausęs turtas vertinamas šimtais milijonų dolerių.

C.Q.Williamsas, kurio įkalinimas baigsis 2020 metų pabaigoje, jei būtų patvirtinta tėvystė, galėtų pretenduoti į visą Prince'o paliktą turtą.

Dabar Prince'o tiesioginiai paveldėtojai yra jo sesuo Tyka Nelson ir penki pusbroliai.

„Paisley Park“ siena / „Scanpix“ nuotr.