Princesė Eugenie pasidalijo nematytais karališkosios šeimos kadrais: pagerbė ir princą Phillipą

Princesė Eugenie su sūnumi Augustu, princas Phillipas ir karalienė Elizabeth II / Socialinių tinklų ir Alex Bramall / Harper's Bazaar nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Išlydėdami metus daug žmonių socialiniuose tinkluose atliko metų apžvalgas ir dalijosi gražiausiomis jų akimirkos. Svarbiausius 2021-ųjų momentus prisiminė ir karalienės Elizabeth II anūkė princesė Eugenie – savo sekėjams ji dovanojo dar niekam nerodytas nuotraukas iš karališkosios šeimos gyvenimo ir pagerbė pasaulį palikusius artimuosius.

Didžiosios Britanijos karalienės Elizabeth II vaikaitei princesei Eugenie praėję metai – ypatingi: 2021-ųjų vasario 9 d. ji su vyru Jacku Brooksbanku susilaukė pirmagimio, sūnaus Augusto Philipo Hawke'o Brooksbanko.

Deja, metus paženklino ne tik džiaugsmingi įvykiai, bet ir skaudžios netektys: balandį mirė princesės Eugenie senelis princas Philipas, o lapkritį – jos uošvis George'as Brooksbankas.

Eugenie ir Jackas Brooksbankas su sūnumi / Soc. tinklų nuotr.

Siekdama prisiminti svarbiausius metų įvykius ir pagerbti išėjusius artimuosius, Eugenie savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo keliais asmeniniais kadrais, tarp kurių – ir kelios dar niekur neviešintos nuotraukos.

Viena tokių – akimirka iš lapkritį vykusių privačių jos sūnaus Augusto krikštynų, kuriose kartu buvo krikštijamas kitos Elizabeth II vaikaitės Zaros Tindall ir jos vyro Mike'o sūnus Lucas. Minėtoje nuotraukoje Eugenie laiko tradicinę baltą krikšto suknelę vilkintį sūnų.

Princesė Eugenie su sūnumi Augustu / Socialinių tinklų nuotr.

Savo proanūkių krikštynose dalyvavo ir Britų monarchė, nepaisant to, kad ankstesnėmis savaitėmis dėl sveikatos sutrikimų ji buvo nusilpusi. Krikštynų šventė vyko praėjus dienai po Elizabeth II ir jos velionio vyro princo Philipo 74-ųjų vestuvių metinių.

Tai – pirmosios metinės, kurias karalienė praleido viena po Edinburgo hercogo mirties balandį. Krikštynų metu buvo pagerbtas jo atminimas: tiek Augustui, tiek Lucui suteiktas antrasis vardas yra būtent Phillipas.

Princas Phillipas ir karalienė Elizabeth II / Socialinių tinklų nuotr.

Princesė Eugenie taip pat pasidalijo asmenukėmis su vyru Jacku Brooksbanku ir pasveikino savo sekėjus su Naujaisiais metais.

„Laimingų Naujųjų metų visiems. Sudie, 2021-ieji.

Metai, kurie palaimino mus mūsų berniuku ir leido mūsų šeimai paaugti, tačiau kartu atėmė ir didžiausius bei ryškiausius mūsų šviesusius. Visada liksite mūsų širdyse“, – rašė ji ir taip pat pažymėjo savo seserį princesę Beatrice, praėjusiais metais susilaukusios dukros Siennos Elizabeth.

Žmonės.lt primena, kad Eugenie ir Jackas susituokė prabėgus vos keliems mėnesiams po karališkųjų princo Harry ir Meghan Markle vestuvių. Jųdviejų šventė vyko 2018-ųjų spalio 12-ąją.

Pora susipažino 2010 metais, tuomet princesei Eugenie tebuvo 20 metų ir ji turėjo vakarėlius mėgstančios merginos reputaciją. Aptarnavimo sektoriuje dirbęs būsimas Eugenie vyras jų pažinties dieną aptarnavo princesę. Užsimezgus draugystei, pora ilgai bendravo „Skype“.

Kaip kadaise vienai britų televizijai pasakojo princesė, tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.Vestuvėse dalyvavo ne tik Meghan Markle, Catherine Middleton, princai Harry ir Williamas, bet ir tokios žvaigždės kaip Ellie Goulding ir Cara Delevigne. 

Fotogalerija:

Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės (57 nuotr.)
+51
Skaitykite daugiau