Princo Louiso gimimo liudijime – netikėtos detalės

Princas Williamas su žmona Catherine ir sūnumi / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas su žmona Catherine ir sūnumi / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-03 12:34
AA

Kensingtono rūmai paviešino balandžio 23 d. pasaulį išvydusio princo Williamo (35) ir Kembridžo hercogienės Catherine (36) sūnaus princo Louiso gimimo liudijimą.

Tai pirmas kartas, kai toks svarbus dokumentas paviešintas visuomenei. Princo Louiso gimimo liudijime karališkosios šeimos gerbėjai pastebėjo kai ką neįprasto – tėvų profesijas. Tiesa, tokios profesijos yra neįprastos eiliniams žmonėms, bet tik ne Karalienės Elizabeth II vaikaičio šeimai. Profesijos skiltyje buvo nurodyta Jungtinės Karalystės princas ir Jungtinės Karalystės princesė.

Princo Williamo žmona Kate Middleton mums visiems žinoma kaip Kembridžo hercogienė Catherine. Vis dėlto po 2011-aisais vykusių vestuvių ji priėmė ir princesės William Wales titulą. Princesės titulo Catherine beveik niekada nenaudoja.

Princo Louiso gimimo liudijimas / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad trečias princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine vaikas gimė balandžio 23 d. 11 val. 01 min. Londono laiku (13 val. 01 min.). Apie kūdikio gimimą Kensingtono rūmai pranešė laišku žiniasklaidai ir žinute tviteryje. Kaip reikalauja karališkasis protokolas, pirmiausia apie mažylio gimimą sužinojo karalienė Elizabeth II – jai princas Williamas paskambino tiesiai iš ligoninės.

Berniukas eilėje į Jungtinės Karalystės sostą nustūmė savo dėdę princą Harry į šeštą vietą. Naujagimis yra penktas eilėje į sostą po savo senelio princo Charleso, savo tėvo bei brolio su seserimi.

Princas Williamas ir hercogienė Catherine pristatė pasauliui savo trečią atžalą (25 nuotr.)
+19