Pristatytas naujausias „AŠ Ikona“ žurnalo numeris: Agnę Jagelavičiūtę buvo sunku atpažinti

Žmonės.lt fotomontažas / Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Žmonės.lt fotomontažas / Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-07 20:59
AA

Rugsėjo 7 d. Vilniuje kaip įprasta vyko rudeninis „AŠ Ikona“ naujausio numerio pristatymas. VMG priklausančio leidinio kūrybinė grupė pakvietė atsisveikinti su vasara ir su gera nuotaika pasitikti auksaspalvį rudenį.

Birželį žurnalo gerbėjai buvo nustebinti malonių pokyčių. 2-ojo gimtadienio metu buvo pristatytas naujas žurnalo numeris ir atnaujintas jo pavadinimas.

„Norėjome suasmeninti žurnalo pavadinimą. Nuo pat jo pasirodymo 2015 metais sakėme, kad visos moterys yra ikonos, tik ne visos išdrįsta tai pasakyti garsiai. Dabar mes joms padėsime tai padaryti. Dideli pokyčiai prasideda nuo mažų žingsnių. Neabejoju, kad daliai moterų tokiu žingsniu taps garsiai ištarti žodžiai „Aš – ikona“, – tuomet sakė Alfas Ivanauskas.

Rudenį žurnalo kūrybinė grupė išleidžia numerį, kurio viršelyje atsidūrė choreografė Anželika Cholina. Moteris atvyko ir į leidinio pristatymą. Elegantiška ir žavinga. A. Cholina – ikona ne vienai moteriai bei merginai.

„Išleisdami šį numerį kviečiame visus leistis į kelionę – galite keliauti tiesiog skaitydami mūsų žurnalą, o galite susikrauti kuprinę ir nukeliauti tūkstančius kilometrų tam, kad pasigrožėtumėte laukine gamta. Svarbiausia gyvenimo triukšme akimirką stabtelėti ir išgirsti, ką sako tavo širdis. Gal akimirką stabtelėję savo gyvenimo kryžkelėje, tarsi didelėje prieplaukoje, kur pro tave bėga galybė nepažįstamų žmonių, jūs pagalvosite: „Palaukite, o kieno šitas gyvenimas, kurį aš gyvenu?“, – pristatydama rudens žurnalo numerį sakė jo vyr. redaktorė Agnė Jagelavičiūtė.

„AŠ Ikona“ naujo numerio pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Pasak žinomos stilistės, verslininkės ir redaktorės, prekės ženklas „AŠ Ikona“ jau seniai išaugo paprasto leidinio rėmus – tai, ženklas, kuris vienija moteris, nepaisant jų amžiaus, šeiminės padėties ar profesijos.

„Galvodamos apie moteris kiekvieno sezono pradžioje pristatome po naują numerį, o kiekvieną rudenį – ir po naują darbo knygą. Ne kartą sakiau, kad mūsų žurnalas yra pareiškimas, požiūris į moterišką galią. Todėl už atskiras žurnalo dalis atsakingos savo sričių profesionalės – Agnė Grigaliūnienė, Justė Pinkevičienė, Lina Kalinauskaitė. Mūsų komanda labai aiškiai žino, ko siekia, todėl ir rudenį pasitinkame šūkiu – „Mes ne svajojame. Mes planuojame“, – pabrėžė A. Jagelavičiūtė.

Tuo metu Alfas Ivanauskas, kurio vadovaujamiems „Virtuvės mitų griovėjams“ priklauso ženklas „AŠ Ikona“, neslėpė, kad kūrybiniai komandos susitikimai ne visada būna lengvi.

Agnė Jagelavičiūtė ir Alfas Ivanauskas / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

„Įsivaizduokite, ką reiškia suvaldyti tokį būrį ikonų, kai per susitikimus jų dalyvauja daugiau nei 100, – juokėsi A. Ivanauskas. – Tačiau kaskart išvydus naują numerį nekyla jokių abejonių – prie jo dirba savo sričių profesionalai, atiduodantys visa save, kad skaitytojus pasiektų daugelį kitų leidinių pranokstantis žurnalas.“

Šį vakarą vyriausioji žurnalo redaktorė nustebino kardinaliai pasikeitusia šukuosena. A. Jagelavičiūtė pasirodė tamsios karamelės spalvos, ilgais, glotniai sušukuotais plaukais.

Agnė Jagelavičiūtė ir Alfas Ivanauskas / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Ketvirtadienį, jaukiame restorane „Habit“ vykusiame vakarėlyje apsilankė Lietuvos garsenybės bei žinomi žmonės. Dalyvavo marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis, Dovilė Filmanavičiūtė, Robertas Kalinkinas, Karolina Meschino su broliu, Gabrielė Martirosianaitė, Dalia Ibelhauptaitė, Lukas Gricius, Gražina Baikštytė, Rima Olberkytė-Stankus, Erica Jennings ir kiti.

Iškilmingai pristatytas naujausias „AŠ Ikona“ žurnalo numeris (65 nuotr.)
+59