Privačiose Rusijos milijardierių šventėse koncertavęs Stingas kratosi praeities

Stingas su rusų milijardieriumi jo sūnaus vestuvėse / Socialinių tinklų ir Live Nation nuotr. / „Scanpix“ nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Britų dainininkas Stingas atskleidė, kad yra „pasibaisėjęs“ dėl pastarųjų įvykių pasaulyje, todėl „nedarys jokių pasirodymų niekam, susijusiam su režimu“. Pasirodo, atlikėjas yra grojęs ne viename rusų milijardierių vakarėlyje – štai vienas toks buvo 2016 m. Rusijos verslininko šeimai, skelbia mirror.co.uk.

Roko legenda Stingas sako, kad laikai, kai muzikantai rengdavo privačius pasirodymus oligarchams, baigėsi. Jis grojo privačiame vakarėlyje Rusijos magnato šeimai 2016 m. – likus penkeriems metams iki ES sankcijų.

Kalbėdamas su „Mirror“, Stingas sakė: „Joks oligarchas Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje ar kitur negali užsisakyti koncerto, vestuvių ar vakarėlio. Tos dienos baigėsi.“

Dainininkas grojo milijardo dolerių vertės Michailo Gucerijevo sūnaus vestuvėse Maskvoje, kur koncertavo kartu su Jennifer Lopez.

Michailui Gucerijevui pernai ES skyrė sankcijas už glaudžius ryšius su Baltarusijos lyderiu Aleksandru Lukašenka.

Stingas su rusų milijardieriumi jo sūnaus vestuvėse / Socialinių tinklų nuotr.

Žiniasklaidoje taip pat buvo pranešta, kad Michailui Gucerijevui anksčiau buvo taikomos sankcijos pagal „Baltarusijos sankcijų režimą“.

Ir, pasirodo, jis apibūdinamas kaip „ilgalaikis Lukašenkos, atsakingo už rimtus žmogaus teisių pažeidimus ir pilietinės visuomenės bei demokratinės opozicijos Baltarusijoje represijas, bendražygis“.

Taip pat priduriama, kad „Gucerijevas teikė paramą Baltarusijos vyriausybei, be kita ko, naudodamasis savo verslo interesais.“

Stingo atstovas pridūrė, kad žvaigždė yra „pasibaisėjusi“ dėl invazijos į Ukrainą ir nedalyvaus jokiame vakarėlyje, susijusiame su V.Putino režimu.

Dainininkas Stingas / „Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau