Prodiuserė Vaida Skaisgirė: „Pastarųjų metų kartoti nenorėčiau“

Vaida Skaisgirė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Pastarieji dveji treji metai man buvo tarsi amerikietiški kalneliai, neaišku kur vedantys, kupini ir skaudžių pamokų, ir malonių dalykų, ir gerų pamokų, ir pačių didžiausių patirčių... Bet būtent pastarieji metai ir pandemija buvo tokie, kokių kartoti nesinorėtų“, – prisipažįsta prodiuserė, TV laidų vedėja Vaida Skaisgirė (30).

Gyvenimo būdo laidai „Nuo... Iki...“ duotas interviu – pirmas Vaidos interviu po skyrybų su garsiu televizijos prodiuseriu ir scenaristu Rolandu Skaisgiriu.

Oficialiai išsiskirti pora nusprendė prieš pusantrų metų, tačiau prabilti Vaida sutiko tik dabar, nors prisipažįsta, kad siūlymų kalbėti apie asmeninį gyvenimą sulaukė ne vieno. Nedalinti interviu verdant emocijoms buvo sąmoningas Vaidos sprendimas.

„Anksčiau buvau atviresnė šiais klausimais, bet nėra garbinga, sąžininga ir skanu taškyti savo kunkuliuojančias emocijas, jausmus, išgyvenimus, pyktį. Visgi šeima buvo tarp vyro ir moters. Nemanau, kad jai iširus turėtų būti apkalbų ar diskusijų“, – įsitikinusi V.Skaisgirė.

Vaidos Skaisgirės fotosesija (18 nuotr.)
+12

Lapkričio viduryje Vaida atšventė 30-ies metų jubiliejų. „Palinkėjau sau įgyvendinti dešimtmečio planą, kad mano sprendimai būtų teisingi, teiktų laimę ir pasididžiavimą savimi“.

Prodiuserė pasakoja visada buvusi iš tų žmonių, kurie mėgsta turėti idealų gyvenimo planą, deja, daug kas susidėliojo pagal posakį – žmogus planuoja, o Dievas juokiasi.

Vaidos Skaisgirės interviu gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ per LNK – šį pirmadienio vakarą, 20 val.

Vaida Skaisgirė (77 nuotr.)
+71
Skaitykite daugiau