Vaidos Skaisgirės sūnui suėjo 8-eri: prie gimtadienio stalo – be draugų, tačiau su tėčiu ir mama

Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Televizijos laidų vedėjos, prodiuserės Vaidos Skaisgirės (30) ir verslininko bei prodiuserio Rolando Skaisgirio (51) sūnui Atui sausio 4 dieną suėjo 8-eri. Nors dėl karantino teko atsisakyti šventės su būriu draugų, Atas gimtadienį atšventė tėčio ir mamos kompanijoje.

Vaida Skaisgirė portalui Žmonės.lt pasakojo, kad dėl šalyje susiklosčiusios situacijos sūnaus gimtadienio šventė buvo paminėta šeimos rate. Nors ir be draugų, Atas džiaugėsi galėdamas savo 8-ąjį gimtadienį atšvęsti su abejais tėvais.

„Su buvusiu vyru Rolandu dalinamės vaiko priežiūros dienomis, o per gimtadienį Atas kaip tik leido laiką su tėčiu. Nusprendžiau padaryti staigmeną ir su tortu nuvykau pas juos į svečius. Smagiai pasibuvome trise, pavakarieniavome ir užpūtėme žvakutes“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Vaida.

Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu / Asmeninio archyvo nuotr.
Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu / Asmeninio archyvo nuotr.

Žinoma moteris užsiminė, kad pūsdamas gimtadienio žvakutes sūnus neatskleidė sugalvoto noro, tačiau nepaslaptis, kad Atas ypatingai žavisi krepšiniu ir viena jo ateities svajonių – tapti žinomu pasaulio krepšininku. 

„Atas yra fenomenalus vaikas. Jis ne tik energingas ir sportiškas, bet ir gabus moksluose. Žinoma, ta berniukiška prigimtis ir judrumas kartais neleidžia visiškai susikoncentruoti į mokslus, tačiau mokytojos pastebi jo potencialą. Jo gimtadienio proga palinkėjau, kad gyvenime jis norėtų visko – ne tik pasiekimų krepšinyje, bet ir žinių“.

Rolandas Skaisgirys su sūnumi

V.Skaisgirė pasakojo, kad su sūnumi turi ypatingai artimą ryšį, paremtą ilgais ir nuoširdžiais pokalbiais. „Kalbamės visur – ir kelyje į mokyklą ir po jos. Kai dar eidavo į mokyklą, Atas po pamokų pirmiausia bėgdavo ne į rūbinę persirengti, bet pas mane papasakoti kaip sekėsi, pasidalinti dienos įspūdžiais“, – teigė ji.

8-ojo gimtadienio proga savo mylimam sūnui moteris nusprendė padovanoti ypatingą dovaną – žaidimų konsolę „Xbox“. Vaida užsiminė, kad ir pati vaikystėje mėgo žaisti su „PlayStation“ bei kitais kompiuteriniais įrenginiais, todėl nusprendė, kad tokia dovana Atui taip pat turėtų patikti.

Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu / Asmeninio archyvo nuotr.

„Jis tikrai apsidžiaugė šia dovana, tačiau iš tiesų Atas nėra apsėstas įvairias daiktais ar žaislais. Jei būtų gavęs ir paprastesnę dovaną – būtų apsidžiaugęs. Paprasčiausiai šįkart norėjosi jį nustebinti“, – Žmonės.lt pasakojo Vaida Skaisgirė.

Vaida Skaisgirė (77 nuotr.)
+71
Skaitykite daugiau