Supermodelis Kate Moss atidarė savo talentų agentūrą: „Noriu vadovauti žmonių karjeroms“

13. Kate Moss / „Scanpix“/AP nuotr.
13. Kate Moss / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: BNS
2016-09-20 13:57
AA

Britų supermodelis Kate Moss, šiais metais išėjusi iš agentūros, kuri ją atrado kai jai buvo 14 metų, atidaro savą talentų agentūrą, pranešė interneto svetainė „Business of Fashion“.

„Iš tikrųjų nenoriu gražių žmonių, noriu žmonių, kurie nori dainuoti, šokti ir vaidinti. Noriu kurti žvaigždes“, – sakė 42 metų manekenė, pasitraukusi iš „Storm Models“. Jos retas interviu buvo paskelbtas pirmadienį, prieš Londono mados savaitės pabaigą šį antradienį.

„Noriu daugiau susitelkti į vadovavimą žmonių karjeroms“, – sakė Kate Moss, kurios agentūra turi interneto svetainę, paskyras „Twitter“ ir „Instagram“, nors ji pati, kaip žinia, vengia socialinės žiniasklaidos.

Londone gimusi Kate Moss, baro padavėjos ir kelionių agento dukra, buvo „atrasta“ viename Niujorko oro uoste. Ji – viena iš nedaugelio 10-ojo dešimtmečio supermodelių, kurie vis dar tęsia pelningas karjeras.

Kaip tvirtina „Business of Fashion“, „Kate Moss Agency“ gali transformuoti ją „iš supermodelio į pradedančią verslininkę“.

Modelis Kate Moss / Vida Press nuotr.

Kate Moss pagal uždarbį yra 13-tas modelis pasaulyje: per 12 mėnesių iki 2016 metų birželio ji uždirbo 4,47 mln. eurų, nurodo JAV žurnalas „Forbes“.

Neseniai ji reklamavo „Calvin Klein“ – praėjus daugiau kaip dviem dešimtmečiams po pirmos savo fotosesijos šiai kompanijai.

10-ajame dešimtmetyje išgarsėjusi Kate Moss greit buvo praminta „heroino elegancijos“ – mados tendencijos, kuri buvo kaltinama narkotikų ir anoreksijos išaukštinimu, – įsikūnijimu.

Nepaisant virtinės skandalų, tarp jų – nuotraukų, kuriose esą matyti, kaip ji vartoja kokainą, Kate Moss įvaizdis ištvėrė viską. Ją garbina mados biblija „Vogue“, kurios viršelius jos atvaizdai puošė dešimtis kartų. 2014 metais ji dirbo viena redaktorių britiškajame „Vogue“.

Kate Moss demonstravo tokių mados namų kaip „Versace“ ir „Yves Saint Laurent“ drabužius, ji taip pat pasirašė kontraktą su makiažo kompanija „Rimmel“ ir bendradarbiavo su drabužių kompanija „Topshop“.