Pusnuogė Christina Aguilera pradžiugino gerbėjus pikantiška asmenuke

Pusnuogė Christina Aguilera / „Instagram“ nuotr.
Pusnuogė Christina Aguilera / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2015-08-13 12:11
AA

Pastarosiomis dienomis net garsenybėms, regis, sunku atsispirti pagundai įsiamžinti asmenukėse nusimetus drabužius – šiai madai pasidavė ir Christina Aguilera, trečiadienį paryčiais socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijusi su gerbėjais pikantiška nuotrauka, kurioje popmuzikos žvaigždė matoma be liemenėlės.

Atlikėja į „Instagram“ įkėlė virtinę nuotraukų, kuriose įamžinti įvairūs jos namuose esantys daiktai. Šias nuotraukas Christina Aguilera padarė, kai tvarkant spintą ją užplūdo sentimentali nuotaika.

Tačiau dainininkė nusprendė įsiamžinti ir pati. Asmenukėje, kuria ji pasidalijo su gerbėjais, matomas dviejų vaikų mamos Christinos Aguileros atvaizdas vonios kambario veidrodyje.

Atlikėja vilki tik ryškiai rožinės spalvos apatines kelnaites ir yra užsidėjusi leopardo kailio rašto fetrinę skrybėlę. Christinos Aguileros nuogą krūtinę ir veidą uždengia jos rankos ir jose laikomas telefonas.

„Žinote, su manimi taip visada – viskas tikra, – parašė ji po šia nuotrauka. – Pamaniau, chebra, atėjo laikas pradėti dalytis su jumis kai kuriais asmeniškais dalykais... Ir tai tik pradžia. Labanakt. X“.

Nuotraukoje Christina Aguilera stovi gana toli nuo veidrodžio, tačiau matyti, kad 34 metų atlikėja po gimdymo jau beveik susigrąžino dailias kūno formas. Antrojo vaiko, dukters Summer Rain, ji susilaukė pernai rugpjūtį.

Ši Christinos Aguileros nuotrauka buvo paskelbta netrukus po to, kai realybės šou žvaigždė Kim Kardashian davė atkirtį kritikams, besišaipantiems iš jos nėščiosios figūros, paviešinusi asmenukę, kurioje ji visiškai nuoga.

Kim Kardashian / „Instagram“ nuotr.