Christina Aguilera uždainavo pamėgdžiodama savo buvusią priešę Britney Spears

Christina Aguilera laidoje „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“ / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Christina Aguilera laidoje „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“ / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-02-24 18:14
AA

Karjeros pradžioje dainininkės Christina Aguilera (34 m.) ir Britney Spears (33 m.) buvo didžiausios konkurentės, kai kurių bulvarinių leidinių tvirtinimu – net priešės, tačiau tai jau seniai praeityje. Bet dar niekad anksčiau neteko girdėti, kaip Christina Aguilera dainuoja pamėgdžiodama savo garsiąją kolegę.

Tokia išskirtinė proga pasitaikė šią savaitę, kai naująjį muzikinio šou „The Voice“ sezoną reklamuojanti Christina Aguilera dalyvavo laidoje „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“.

Laidos metu šou vedėjas Jimmy Fallonas pasiūlė savo viešniai pažaisti linksmą žaidimą, kurio metu kiekvienam iš jų reikėtų sudainuoti atsitiktinai parinktą dainą kokio nors žinomo atlikėjo maniera. Burtų keliu Christina Aguilera pirmiausia išsitraukė legendinę Cher, su kuria jau yra anskčiau dirbusi filme „Burleska“, ir puikiai ją pamėgdžiojo.

Christina Aguilera ir Britney Spears (2000 m.) / Vida Press nuotr.

Po to Christina Aguilera išsitraukė Britney Spears vardą, kas sukėlė didžiules publikos ovacijas. Susikaupusi Christina Aguilera pradėjo dainuoti kaip Britney Spears, ir jai išties puikiai pavyko įsijausti į savo konkurentę bei pamėgdžioti jos unikalų balsą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gundančioje fotosesijoje Britney Spears pozavo vien su seksualiais apatiniais

Trečioji atlikėja, kurią laidoje pamėgdžiojo Christina Aguilera, buvo kolumbietė Shakira, tačiau ir su šia užduotimi ji kuo puikiausiai susidorojo.