„Queens of Roses“ narė A.Kisielienė atšventė kūdikio sutiktuves: draugės išpildė nutylėtą norą

Akvilės Kisielienės kūdikio sutiktuvių šventė / Asmeninio albumo nuotr.
Akvilės Kisielienės kūdikio sutiktuvių šventė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-11 08:01
AA

Pirmagimio besilaukianti grupės „Queens of Roses“ dainininkė Akvilė Kisielienė sulaukė artimiausių bičiulių staigmenos – kūdikio sutiktuvių šventės. Ši buvo išties ypatinga – žinoma moteris sako, kad tokios dienos nepamirš visą savo gyvenimą. „Tai tik dar kartą parodė, kokias nuostabias drauges turiu šalia savęs“, – portalui Žmonės.lt su šypsena sako ji.

Kalbant su A.Kisieliene, akivaizdu – kūdikio sutiktuvių šventė jai išties paliko puikiausius įspūdžius. O ir tokios dienos Akvilė ilgai laukė!

„Nuo pirmos akimirkos, kai tik gavau pakvietimą į šią šventę, pradėjo imti jauduliukas, nes apie tokią dieną svajojau gana ilgai. O čia jau ir supranti, kad ne tiek daug laiko liko iki mažojo žmogučio atėjimo į pasaulį“, – savo emocijomis, užplūdusiomis iki šventės ir po jos, dalijasi būsima mama.

Akvilės Kisielienės kūdikio sutiktuvių šventė / Asmeninio albumo nuotr.

Daininininkei artimiausios bičiulės kūdikio sutiktuvių šventę surengė Vilniuje, Žvėryne esančiame restorane. Į čia pasveikinti būsimos mamos suplūdo ne tik artimiausios draugės, bet ir atlikėjos mama. Akvilė šypsosi – mamos dalyvavimas šventėje jai buvo tikra staigmena.

„Labai apsidžiaugiau šventėje pamačiusi ir savo mamą. Nors savo noro ją pakviesti į šventę neišsakiau, mano geriausia draugė Giedrė žinojo, kad man tai bus labai svarbu“, – džiaugsmu, kad tokią akimirką galėjo būti su artimiausiu žmogumi, dalijosi A.Kisielienė.

Akvilės Kisielienės kūdikio sutiktuvių šventė / Asmeninio albumo nuotr.

A.Kisielienės kūdikio sutiktuvėse artimų bičiulių kompanija mėgavosi gardžiu maistu, smagiais pokalbiais, žaidė įvairius žaidimus. Akvilė šypteli – juokas tikrai garsiai aidėjo!

„Draugės apgalvojo ir pasirūpino kiekviena šventės smulkmena – nuo suknelės, visos programos iki mylimiausių desertų. Buvo akimirkų, kai atrodė, jog mano merginos tiesiog skaito visas mano mintis ir norus, – nusijuokia atlikėja. – Bet gal natūralu, čia dalyvavo artimiausios mano draugės. Kai kurios iš mokyklos laikų, o kai kurios kiek vėliau tapusios artimomis: iš studijų, vyro pusės ir grupės „Queens of Roses“ veiklos.“

Akvilės Kisielienės kūdikio sutiktuvių šventė / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, čia Akvilė nusijuokia, kad vien smagiomis veiklomis ir nuoširdžiais pokalbiais kūdikio sutiktuvių šventė neapsiribojo!

„Negana to, kad tiek pastangų draugės įdėjo į visos programos organizavimą, dar ir namo grįžau su kalnu dovanų, – juokiasi ji. – Bet visgi didžiausia dovana yra ta, kad visos ne tik taip stipriai pradžiugino mane, bet ne mažiau mūsų šeimos laime džiaugiasi kartu su mumis. Esu rami, kad naujasis šeimos narys turės pačias geriausias tetules.“

Fotogalerija:

Akvilės Kisielienės kūdikio sutiktuvių šventė (17 nuotr.)
+11