R.Kaukėnas išgirdo nuosprendį: paaiškėjo, kad vairavimas išgėrus – ne vienintelis nusižengimas

Rimantas Kaukėnas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.
Rimantas Kaukėnas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-01 14:44
AA

Neblaivus gegužės pradžioje vairavęs Labdaros ir paramos fondo „Rimanto Kaukėno paramos grupė“ steigėjas, „Wolves“ krepšinio klubo prezidentas Rimantas Kaukėnas išgirdo nuosprendį. Be to, paaiškėjo nauja šios istorijos detalė.

Posėdis dėl Rimanto Kaukėno vairavimo išgėrus įvyko birželio 30 dieną, pranešė lrt.lt. Kaip skelbia minėtas portalas, žinomam vyrui skirta 800 eurų bauda, šešiems mėnesiams atimta teisė vairuoti, be to, jis įpareigotas vienerius metus automobilį vairuoti su įrengtu antialkoholiniu variklio užraktu.

Paaiškėjo ir dar viena šios istorijos aplinkybės – anot lrt.lt, R.Kaukėnas tą naktį automobilį vairavo su nebegaliojančiu vairuotojo pažymėjimu. Už tai jis gavo 30 eurų nuobaudą.

Žmonės.lt primena, kad buvęs krepšininkas gegužės pradžioje sustabdytas gavus pranešimą apie pavojingai manevruojantį „Porsche Cayenne“ automobilį.

„Šią naktį 0.30 val. buvo gautas pranešimas, kad A. Goštauto gatvėje pavojingai manevruoja automobilis. Vairuotojui buvo nustatytas 1,03 promilės girtumas“, – BNS tuomet sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

Į viešumą iškilus šiai žiniai, galiausiai pasisakė ir pats R.Kaukėnas.

„Labai apgailestauju dėl savo poelgio. Suprantu, kad sukėliau pavojų kitiems, nuvyliau draugus , fondo ir klubo bendruomenes bei parodžiau netinkamą pavyzdį. Visų labai atsiprašau. Dėkoju pareigūnams už profesionalumą ir įvykdysiu paskirtas nuobaudas“, – feisbuke rašė jis.