R.Kulvinskytė su vyru sūnui suteikė Egipto dievo vardą: jis Lietuvoje – vienintelis

Rimantė Kulvinskytė su vyru Povilu Miškiniu-Eidukoniu ir dukra Luna / Asmeninio albumo nuotr.
Rimantė Kulvinskytė su vyru Povilu Miškiniu-Eidukoniu ir dukra Luna / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-24 11:41
AA

Rugsėjį žurnalistė, laidų vedėja Rimantė Kulvinskytė su vyru režisieriumi Povilu Miškiniu-Eidukoniu susilaukė antrojo vaiko – dukros Lunos Medeinos kompaniją papildė sūnus. Praėjus dviems mėnesiams po vaikelio gimimo, R.Kulvinskytė pasidalijo magiška šeimos fotosesija ir atskleidė itin retą sūnaus vardą.

Rimantė Kulvinskytė kerinčia šeimos fotosesija su su vyru Povilu, dukra Luna Medeina ir rugsėjį gimusiu sūneliu pasidalijo socialiniuose tinkluose. Ji atskleidė ir berniuko vardą, o įrašu mielai pasidalijo su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Mūsų Atumas Ramojus“, – rašė Rimantė Kulvinskytė.

Apie tai, kaip kilo idėją sūnui suteikti Lietuvoje dar negirdėtą vardą, ji papasakojo žurnalo „Žmonės“ interviu.

„Iš Metrikacijos skyriaus skambino, sakė, kad Atumas – tikrai vienintelis toks registruotas berniuko vardas. Dukra gavo dviejų deivių vardus: Luna – romėnų mėnulio deivė, Medeina – lietuvių miškų deivė. Žinau, kad kai gimė Luna, Lietuvoje buvo registruoti tik septyni tokie vardai. Dabar Lunų – gerokai daugiau.

Sūnui irgi norėjome dievų vardo. Bet paaiškėjo, kad baltų religijoje gražiais vardais apdovanotos deivės, ne dievai. Ar žinojote, kad Vaižgantas yra kanapių dievas, Joringis – pavasario ir piemenų dievas? Teko sūnui vardo ieškoti plačiau: Atumas yra pirmasis egiptiečių dievas, save sukūręs iš visko ir nieko. Antrojo vardo norėjome būtinai lietuviško, įžeminančio – taip atsirado Ramojus“, – žurnalui „Žmonės“ pasakojo R.Kulvinskytė.

Rimantės Kulvinskytės ir Povilo Miškinio-Eidukonio dukra Luna Medeina ir sūnus Atumas Ramojus / Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Rimantė Kulvinskytė su vyru režisieriumi Povilu Miškiniu-Eidukoniu antro vaikelio susilaukė rugsėjo pabaigoje. Žinia apie naujo šeimos nario gimimą R.Kulvinskytė pasidžiaugė savo socialiniuose tinkluose ir sutiko ja pasidalyti su portalo Žmonės.lt skaitytojais. Kaip atskleidė, jai ir Povilui gimė sūnus.

„Šį penktadienį, tokiu metu, kai niekur neskubantys, vieni kitų išsiilgę draugai valgė vėlyvuosius pusryčius ir diskutavo, ar dar laukti Bobų vasaros, į mūsų šeimą atkeliavo semčiukas, savyje apjungęs paskutinius, labai mūsų gyvenimuose ypatingus mėnesius ir atsinešęs dovanų jausmą, ką reiškia turėti sūnų ir brolį.

Esam iki dangaus dėkingi visiems už buvimą šalia stebuklingoje kelionėje ir džiaugsmą, kuris pasitiko mūsų mažylį kaip visa dengianti, minkšta paklodė.

Labai jus visus mylim!“, – feisbuke rašė R.Kulvinskytė.

Žinią apie būsimą šeimos pagausėjimą Rimantė Kulvinskytė pranešė birželį. Džiugia naujiena ji pasidalijo savo socialiniuose tinkluose, įkeldama filmo viršelio „Made in Thailand“ nuotrauką, kurioje pati pozuoja su pilvuku. To filmo režisieriais pristatomi R.Kulvinskytė ir jos vyras Povilas.

„Ta frazė „Made in Thailand“ atsirado ne veltui – mūsų būsimas zuikis yra pagamintas būtent Tailande. O ta frazė atsirado tuomet, kai mes skridome Tailande jungiamuoju skrydžiu. Ten, jei laukiesi, pagal taisykles turi pranešti registruojantis skrydžiui – tuomet darbuotojai pasižymi tavo sėdėjimo vietą lėktuve. Prisimenu, dar buvo pati nėštumo pradžia ir mes pasakėme į skrydį registravusiam berniukui šią žinią, tai jis tiesiog pašoko nuo kėdės ir pribėgo mane apkabinti. Sakė: „Dieve, jūsų vaikas yra „Made in Thailand“, – prisiminė Rimantė.

Naujieną apie nėštumą žurnalistė tąkart patvirtino ir portalui Žmonės.lt. Tiesa, anksčiau Rimantė teigė, kad naujagimis pasaulį turėtų išvysti tik spalį, tačiau kūdikis gimė keliomis savaitėmis anksčiau.

Rimantė Kulvinskytė (22 nuotr.)
+16