Rimantė Kulvinskytė pagimdė antrą vaiką: „Į mūsų šeimą atkeliavo semčiukas“

Rimantė Kulvinskytė su vyru  Povilu Miškiniu-Eidukoniu ir dukra Luna / Asmeninio albumo nuotr.
Rimantė Kulvinskytė su vyru Povilu Miškiniu-Eidukoniu ir dukra Luna / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-25 09:55
AA

Laidų vedėja, žurnalistė Rimantė Kulvinskytė su vyru režisieriumi Povilu Miškiniu-Eidukoniu išgyvena palaimingą laikotarpį – pora sulaukė šeimos pagausėjimo. Penktadienį sutuoktiniams gimė antra atžala.

Rimantė Kulvinskytė su vyru režisieriumi Povilu Miškiniu-Eidukoniu nuo šiol patirs dvigubai daugiau džiaugsmo – į pasaulį pasibeldė antrasis jų vaikelis. Žinia apie naujo šeimos nario gimimą R.Kulvinskytė sekmadienio rytą pasidžiaugė savo socialiniuose tinkluose.

Šiuo įrašu Rimantė sutiko pasidalyti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais. Kaip atskleidė, jai ir Povilui gimė sūnus.

„Šį penktadienį, tokiu metu, kai niekur neskubantys, vieni kitų išsiilgę draugai valgė vėlyvuosius pusryčius ir diskutavo, ar dar laukti Bobų vasaros, į mūsų šeimą atkeliavo semčiukas, savyje apjungęs paskutinius, labai mūsų gyvenimuose ypatingus mėnesius ir atsinešęs dovanų jausmą, ką reiškia turėti sūnų ir brolį.

Esam iki dangaus dėkingi visiems už buvimą šalia stebuklingoje kelionėje ir džiaugsmą, kuris pasitiko mūsų mažylį kaip visa dengianti, minkšta paklodė.

Labai jus visus mylim!“, – feisbuke rašė R.Kulvinskytė.

Žmonės.lt primena, kad žinią apie būsimą šeimos pagausėjimą Rimantė Kulvinskytė pranešė birželį. Džiugia naujiena ji pasidalijo savo socialiniuose tinkluose, įkeldama filmo viršelio „Made in Thailand“ nuotrauką, kurioje pati pozuoja su pilvuku. To filmo režisieriais pristatomi R.Kulvinskytė ir jos vyras Povilas.

„Ta frazė „Made in Thailand“ atsirado ne veltui – mūsų būsimas zuikis yra pagamintas būtent Tailande. O ta frazė atsirado tuomet, kai mes skridome Tailande jungiamuoju skrydžiu. Ten, jei laukiesi, pagal taisykles turi pranešti registruojantis skrydžiui – tuomet darbuotojai pasižymi tavo sėdėjimo vietą lėktuve. Prisimenu, dar buvo pati nėštumo pradžia ir mes pasakėme į skrydį registravusiam berniukui šią žinią, tai jis tiesiog pašoko nuo kėdės ir pribėgo mane apkabinti. Sakė: „Dieve, jūsų vaikas yra „Made in Thailand“, – prisiminė Rimantė.

Rimantės įrašas feisbuke:

Naujieną apie nėštumą žurnalistė tąkart patvirtino ir portalui Žmonės.lt. Tiesa, anksčiau Rimantė teigė, kad naujagimis pasaulį turėtų išvysti tik spalį. Kaip paaiškėjo dabar, kūdikis gimė keliomis savaitėmis anksčiau.

R.Kulvinskytė atskleidė, kad apie nėštumą sužinojo vasario pabaigoje, vos kelios dienos iki prasidedant karui Ukrainoje. Tuo metu ją aplankė dvejopi jausmai.

Rimantė Kulvinskytė su vyru Povilu ir dukra Luna / Asmeninio albumo nuotr.

„Kalbėjau su viena drauge ir ji tik tarp kitko atsiduso: „ačiū dievui, aš dabar ne nėščia“. Bet, žinote, su kovoti su baime yra vienintelis būdas – veikimas. Geriausia, ką aš moku daryti, yra rašymas. Kadangi man mano Lunos ir būsimo vaiko laimė ir saugumas yra svarbiausias dalykas šioje Žemėje, priėmėme sprendimą į ukrainiečių kalbą išversti mano pasakojimų rinkinį „Semčiukai“ ir Raudonojo Kryžiaus pagalba knygas padovanoti vaikams. Pasakos leidžia pabėgti nuo realybės ir patikėti, kad pasauliui viskas bus gerai.

Šiuo jausmu ir gyvenu. Tikėjimu, kad viskas bus gerai. Iš to, kokio kiekio sveikinimų sulaukėme pranešę žinią, matau, kad su pasaulyje vis dar labai daug gerumo. O aš dabar, sakyčiau, turiu daug tvirtesnę nugarą. Sąmoningai, dėl būsimo vaiko mokiausi ramybės, saugojau save nuo per didelio streso ir, manau, kad užsiauginau ramybės raumenį. Niekam nebesuteikiu galios manęs liūdinti ar skaudinti“, – kalbėjo R.Kulvinskytė.

Žurnalistė pasidalijo ir antrojo vaikelio laukimo patirtimi. Ji neslėpė, kad sunkiausias laikotarpis buvo svečiuojantis Tailande.

„Pirmais mėnesiais nevėmiau tik tuomet, kai miegojau. O Azija su savo kvapais ir vaizdais turi ypatingas sąlygas pykinimui. Laimei, po trijų mėnesių viskas baigėsi ir dabar jaučiuosi tvirta“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Rimantė.

„Labai norėčiau dirbti iki ateinant vaikui. Noriu aplankyti bibliotekas, susitikti su dideliu „Semčiukų“ gerbėjų būriu. Šiuo metu su kolege, šeimų edukatore Vaida Ivaniukaite dirbame ties nauja knyga... Nėštumas man yra kūrimo ir dauginimo laikotarpis“, – nėštumo periodu sakė ji.

Rimantė Kulvinskytė su šeima/Vaidos Razmislavičės nuotr.

Paklausus, kaip į žinią apie šeimos pagausėjimą sureagavo Rimantės ir Povilo pirmagimė dukra Luna, moteris prisiminė šmaikštų momentą, kuomet Tailande pirko nėštumo testą.

„Povilo ir Lunos, einančių į parduotuvę, paprašiau nėštumo testo. O tada Luna netikėtai pareiškė, kad jai irgi jo reikia: „Man kažko baisiai niežti pažastį“.

Ji galvojo, kad nėštumo testas yra niežuliui nustatyti. Kai jau paaiškinome, kame reikalas, nenustygo vietoje. Džiūgavo iki dangaus. Tapo didžiausia manęs lepintoja ir paslapties saugotoja – net seneliams neišdavė“, – pasidžiaugė Rimantė.

Primename, kad Rimantė Kulvinskytė ir Povilas Miškinis-Eidukonis susituokė 2015-aisiais, tais pačiais metais susilaukė ir dukros Lunos.

„Draugai, ačiū visiems už palaikymą ir buvimą kartu visais tais mėnesiais! Kūrėm ir sukūrėm! Luna atėjo į pasaulį! Mano žmona... Ji Deivė!!! Myliu ir didžiuojuos, kokia ji didvyrė!“, – tada feisbuke pasidžiaugė Povilas.

Rimantė Kulvinskytė (22 nuotr.)
+16