R.Viršilai sumušus I.Budrienės sūnų policija pradėjo ikiteisminį tyrimą: kas gresia?

Remigijus Viršila / Asmeninio albumo nuotr.
Remigijus Viršila / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-13 14:32
AA

Sekmadienio vakarą Kaune vykęs kovų renginys „Jungle King“ neapsiėjo be nemalonumų – vienas iš organizacijos įkūrėjų Remigijus Viršila stipriai smogė nepilnamečiui, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, yra Ingos Budrienės sūnus ir jį sužalojo. Policija dėl šio incidento pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Incidentas „Jungle King“ renginyje įvyko tuomet, kai jaunuoliams buvo suteikta proga ringe parodyti savo repo improvizacijas. Vieno iš jų aštrių žodžių neatlaikęs Remigijus Viršila žengė į sceną ir trenkė nepilnamečiui į veidą, po kurio paauglys suklupo ant žemės, pranešė portalas Sportnews.lt.

Minėtas portalas teigė, kad vyras buvo tą patį vakarą suimtas policijos, o, kaip matoma iš Ingos Budrienės instagramo istorijų, jos sūnus buvo išvežtas greitosios automobiliu.

„Šis žmogus viešame renginyje primušė mūsų nepilnametį sūnų. <...> Dabar bando išvengti atsakomybės ir apkaltinti mūsų Mantuką. Negaliu patikėti, kas vyksta“, – rašė I.Budrienė instagramo istorijose.

Portalas Žmonės.lt susisiekė su verslininke Inga Budriene, situaciją ji žadėjo pakomentuoti vėliau.

Portalas Žmonės.lt dėl incidento susisiekė su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu. Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Rūta Stružeckytė Žmonės.lt sakė, kad sekmadienį, apie 23 val. sulaukė pranešimo, kad Kaune, Baltų prospekte renginio metu 31-erių vyras trenkė nepilnamečiui. Jų duomenimis, įtariamasis tuo metu buvo blaivus.

„Dėl patirtų sužalojimų nepilnametis pristatytas į gydymo įstaigą. Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Už tai gresia viešieji darbai, bauda, areštas, laisvės apribojimas arba atėmimas iki 2 metų. Yra daug variantų. Kol kas vyksta tyrimas ir bus matyti eigoje“, – apie galimas bausmes Žmonės.lt sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė.

Į situaciją sureagavo ir pats R.Viršila. Jis komentarų skiltyje išdėstė savo poziciją.

„Visų pirma, žmonės, policija paėmė mano blaivumą, bus parašyta ataskaitoje, buvau visiškai blaivus. Toliau, jis mane necenzūriniais žodžiais žemino ir iškvietė į ringą. Aš atėjęs tik pagąsdinau juokais, o jis man ištiesęs rankas smūgiavo į nosį.

Remigijus Viršila / Asmeninio albumo nuotr.

Aš nežinojau, kiek jam metų, nes užsidėjęs didžiausius juodus akinius, skarą ir kepurę ant galvos. Nesiteisinu, pasielgiau neadekvačiai, bet, manau, kiekvienas vyras, gerbiantis save, būtų taip pasielgęs, kai yra viešai žeminamas jo orumas ir dar pirmas jis palietė mane.

Viską išsiaiškinsime teisme. Plius vaikinas su manim šnekėjo, mes pasikalbėjome, atsiprašėm vienas kito. O jo nepilnamečiai draugai, kurie nežinia ką veikė be tėvų po 12 kieme, iškvietė policiją.

Pareigūnams atvykus, vaikinas pradėjo vaidinti, kad jam bloga, skauda, nors prieš tai šoko, toliau repavo ir viskas buvo gerai... Žmonės dažniausiai tik iškarpo vietas, kurios aktualu skandalams sukelti. Gražios visiems dienos“, – rašė R.Viršila.