R.Wilson ir mylimosios santykiai – rimti: supažindino su mama ir svarsto apie santuoką

Ramona Agruma ir Rebel Wilson / Socialinių tinklų nuotr.
Ramona Agruma ir Rebel Wilson / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-06-23 21:33
AA

Aktorė Rebel Wilson (42) neseniai pranešė apie santykius su mylimąja, mados dizainere Ramona Agruma (38). Dabar paviešinta ir daugiau jų detalių. Pasirodo, pora jau „aptarė santuoką ir šeimos sukūrimą“, o R.Wilson supažindino merginą su Sidnėjuje gyvenančia savo mama Sue Bownds. Tuo metu mylimųjų bičiulis papasakojo, kaip suvedė drauges į porą.

Nors Rebel Wilson su Ramona Agruma dar kovą pasirodė „Oskarų“ „Vanity Fair“ vakarėlyje, oficialiai ją kaip mylimąją aktorė pristatė tik prieš kelias dienas savo instagramo paskyroje. Čia paviešino nuotrauką, kurioje merginos įsiamžinusios kartu besišypsančios.

„Galvojau, kad ieškau „Disnėjaus“ princo... bet gal iš tikrųjų visą laiką man reikėjo „Disnėjaus“ princesės, – skelbė ji.

Tuo metu „The Sydney Morning Herald“ atskleidė daugiau detalių apie naujus R.Wilson santykius.

„Ji ir Agruma per trumpą laiką labai suartėjo. Sidnėjuje gyvenanti Wilson motina Sue Bownds neseniai nuskrido į Los Andželą susitikti su Agruma, o pora atvirai diskutavo apie šeimos sukūrimą ir santuoką“, – pranešama minėtame leidinyje.

O šaltinis žurnalui „People“ sakė, kad merginų santykiai yra labai rimti ir jos susitikinėja jau šešis mėnesius. Teigiama, kad aktorė „dar niekada nebuvo laimingesnė“.

„Rebel draugams buvo labai šaunu matyti ją tokią garantuotą dėl santykių su kitu žmogumi“, – sakė šaltinis.

Dar vienas paaiškėjęs įdomus faktas – merginas supažindino aktorius ir dainininkas Hugh Sheridanas po to, kai nusprendė, kad skirs laiko savo geriausios draugės R.Wilson antros pusės paieškoms.

„Supažindinau Rebel su įvairiais žmonėmis, kaip ir Ramoną. Laisvalaikiu esu šiek tiek suvedinėtojas, bet su Rebel buvo tikrai nelengva, kaip ir su Ramona, – „2Day FM“ pasakojo jis. – Ramona labai protinga, ji moka daug kalbų, yra tikrai puiki europietė, o Rebel – labai protinga teisininkė.“

Ramona Agruma, Hugh Sheridanas, Rebel Wilson / Instagram nuotr.

Beje, H.Sheridanas ir pats neslepia savo biseksualumo – yra susitikinėjęs tiek su moterimis, tiek su vyrais.

„Viešėjau Niujorke ir buvau ką tik išsiskyręs su savo mylimuoju, o Rebel man pasakė: „Neįsivaizduoju, kaip tau turi būti liūdna. Aš dar niekada nebuvau tikrai įsimylėjusi.“ O aš pagalvojau: „Dieve, ją sunku palaužti“. O tada tiesiog pasvarsčiau, na, gal aš tiesiog ieškau ne toje vietoje, – toliau pasakojimą tęsė Hugh.

Aktorius teigė manantis, kad „tokiai sėkmingai moteriai reikia stipraus vyro, kuris liktų su ja, nebūtų pavydus ir panašiai“, tačiau taip pat buvo įsitikinęs, kad „moteris su kita sėkminga moterimi pakels viena kitą“. Tuomet R.Agruma iškart atėjo į galvą kaip kandidatė R.Wilson.

„Pasakiau Rebel: „Tai mergina“. O ji atsakė: „Gerai, tinka“. ir Ramona dėl to jautėsi gerai. Jos kalbėjosi maždaug savaitę, daug kalbėjosi, ir tada Rebel grįžo iš Australijos susitikti su ja. Ji buvo ką tik išvykusi, o po savaitės atskrido atgal susitikti su ja, ir nuo to laiko jos yra kartu“, – apie tai, kaip į porą suvedė drauges, su kuriomis yra pažįstamas ne vienerius metus, pasakojo H.Sheridanas.

15min primena, kad ankstesnis aktorės Rebel Wilson romanas buvo su verslininku Jacobu Buschu. Pora apie savo santykius oficialiai paskelbė instagrame 2020 m. lapkritį, tačiau 2021-ųjų vasario mėnesį patvirtino, kad jau išsiskyrė.