Radži baiminasi dėl Ukrainoje esančios močiutės: „Būk prakeiktas, Putinai“

Radži su močiute, vaizdai iš Ukrainos ir ją palaikančių šalių / Scanpix ir asmeninė nuotr.
Radži su močiute, vaizdai iš Ukrainos ir ją palaikančių šalių / Scanpix ir asmeninė nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-02-24 12:55
AA

„Negalvojau, kad ateis tokia baisi diena, kai grės pavojus mano artimųjų gyvybėms“, – sako Radži Aleksandrovičius, sukrėstas žinios apie Ukrainoje prasidėjusį karą. Būtent šioje šalyje, kurią dabar atakuoja Rusija, gyvena atlikėjo močiutė ir giminaičiai.

Kaip ir likęs pasaulis, taip ir Amerikoje viešėjęs dainininkas neliko abejingas įvykiams, kurie šiuo metu vyksta Ukrainoje. Tačiau Radžiui šis rusų agresyvumas smogė į skaudžiausią vietą – jo šeimą. Pasirodo, apšaudytame Charkovo mieste gyvena jo močiutė ir giminaičiai.

Apie tai, kaip jis šiuo metu išgyvena susidariusią situaciją, kaip palaiko ryšį ir ko linki Ukrainai, Radži parašė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. 

„Grįžtu iš JAV, Čikagos. Laukiu savo sekančio skrydžio ir negaliu patikėti, ką matau internete. Negalvojau, kad šiandien ateis tokia baisi diena, kai pavojus grės mano artimųjų gyvybei. Baisu net pagalvoti. Gal ir gerai, kad senelis to nebemato, bet pergyvenu dėl savo likusios močiutės ir kitų artimųjų.

Charkovas, kuris lyg antras mano gimtasis miestas. Viskas yra nežinomybėje. Meldžiu Dievo, kad nieko blogo nenutiktų. Palaikau ryšį su gimine, kol kas ramu, bet....

Apskritai, tai liečia ir mus, Lietuvą. Neduok Dieve, jei palies ir mus. Pasakysiu taip! Būk prakeiktas, Putinai. Savo artimiesiems ir Ukrainos žmonėms linkiu nepasiduodi, kovoti. Mes su jumis! Sunku, kai esi toli ir nieko negali. Laikykimės! Slava Ukraini!“ – skaudžiu įrašu socialiniame tinke pasidalijo Radži.

Ukrainos žmonėms galima padėti ir aukojant:
 
Organizacija BLUE/YELLOW
 
Pavedimui Lietuvoje
Banko sąskaita: LT17 7300 0101 4089 4869
Gavėjas: VšĮ Mėlyna ir geltona
Mokėjimo paskirtis: PARAMA
 
PAYPAL
 
PAYSERA
Paysera sąskaita: EVP5310001450732
Rusija pradėjo karą Ukrainoje (7 nuotr.)
+1