Radžio globėja Vida švenčia gimtadienį: mamai skyrė jautrius žodžius ir priminė, kad myli

Radžis su globėja Vida / Asmeninio albumo nuotr.
Radžis su globėja Vida / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-18 12:08
AA

Liepos 18-oji – ypatinga diena Radžio namuose. Šią dieną gimtadienį švenčia atlikėjo globėja Vida. Ta proga ją pasveikino ir pats dainininkas bei skyrė jautrius žodžius, vadino mama ir priminė, kad stipriai ją myli.

Sveikinimą globėjai Vidai Radžis paviešino savo asmeniniame feisbuke. Įraše globėja vadinta mama. Juo atlikėjas leido pasidalyti ir su Žmonės.lt portalu. „Šiandien man tikrai ypatinga diena“, – šypsojosi jis.

„Miela mūsų mama!

Yra metuose viena diena, kai visą dieną šypsosi saulė, O naktį krenta žvaigždės tik tau. Yra metuose diena, kai tau akyse sutelpa visos gėlės ir visas pasaulis.. Yra metuose diena, kai tau skiriami patys gražiausi žodžiai.. Tai yra tavo gimimo diena!

Su GIMTADIENIU BRANGI MŪSŲ MAMA!!!!! Linkime tau didžiausios SVEIKATOS! ILGŲ GYVENIMO METU IR GEROS NUOTAIKOS! MYLIME TAVE!

TAVO ŠEIMA“, – rašė Radžis.

Primename, kad šiuo metu Radžis baiminasi dėl Charkive gyvenančių giminaičių. Tarp jų – ir atlikėjo močiutė.

„<...> Negalvojau, kad šiandien ateis tokia baisi diena, kai pavojus grės mano artimųjų gyvybei. Baisu net pagalvoti. Gal ir gerai, kad senelis to nebemato, bet pergyvenu dėl savo likusios močiutės ir kitų artimųjų.

Charkivas, kuris lyg antras mano gimtasis miestas. Viskas yra nežinomybėje. Meldžiu Dievo, kad nieko blogo nenutiktų. Palaikau ryšį su gimine, kol kas ramu, bet.... <...>“, – prieš kurį laiką rašė jis savo feisbuke.