„Rammstein“ skandalas nesibaigė: Berlyno prokuratūra pradėjo tyrimą dėl kaltinimų Tillui Lindemannui

Tillis Lindemannas / Asmeninio albumo nuotr.
Tillis Lindemannas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-14 19:23
AA

Daugėjant merginų kaltinimams Vokietijos roko grupės „Rammstein“ lyderiui Tillui Lindemannui, Berlyno prokuratūra pranešė pradėjusi teisinį tyrimą, rašo „Spiegel“.

Trečiadienį Vokietijos žiniasklaida pranešė, kad Berlyno prokuratūra pradėjo tyrimą dėl kaltinimų „Rammstein“ lyderiui Tillui Lindemannui. Apie tai informavo Berlyno teisingumo senatorė Felor Badenberg.

Kaip praneša „Spiegel“, prokuratūra pradėjo tyrimą dėl įtarimų, susijusių su Vokietijos baudžiamojo kodekso 177 straipsniu, kuriame minimi seksualiniai veiksmai, įvykdyti prieš kito asmens valią.

Minėtame straipsnyje numatyta nuo šešių mėnesių iki penkerių metų laisvės atėmimo bausmė.

Vokiečių grupės „Rammstein“ koncertas Vingio parke / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Primename, kad po skandalingai nuaidėjusio „Rammstein“ koncerto Lietuvoje, neseniai dar kelios moterys pareiškė, kad buvo apsvaiginamos narkotikais ir verbuojamos užsiimti lytiniais santykiais su 60 metų Tillu Lindemannu per vakarėlius po pasirodymų.

„Įvairios moterys pateikė rimtų kaltinimų mūsų klientui“, – praėjusią savaitę paskelbė T.Lindemanno atstovai, Berlyne įsikūrusios advokatų kontora „Schertz Bergmann“.

„Šie kaltinimai be jokių išimčių yra neteisingi“, – teigė jie ir pridūrė, kad prieš moteris bus imtasi teisinių veiksmų.

Skandalas įsiplieskė po to, kai jauna airė socialinėje žiniasklaidoje paskelbė, kad per vakarėlio Vilniuje užkulisius Lindemannas ją apsvaiginęs narkotikais ir pasiūlęs jai pasimylėti.

Po to tokiose platformose kaip „Twitter“, „Instagram“ ir „YouTube“ kilo panašių istorijų banga.

Kilus šurmuliui dėl šių kaltinimų, buvo atšaukti visi „Rammstein“ koncertų Miunchene vakarėliai po pasirodymų.

Berlynas taip pat pranešė, kad vakarėliai po koncertų bus atšaukti ir per artimiausius grupės koncertus Vokietijos sostinėje liepos mėn.

Dėl šių kaltinimų Vokietijos šeimos ministrė Lisa Paus paragino užtikrinti geresnę gerbėjų apsaugą koncertuose.

1994 m. įkurta industrinio metalo grupė „Rammstein“ garsėja griaudžiančiais gitarų rifais, tabu laužančiais pokštais ir teatrališkais scenos pasirodymais su daugybe pirotechnikos priemonių.

Grupės dainose gvildenamos įvairios temos – nuo kanibalizmo iki nekrofilijos, o pats grupės pavadinimas primena 1988 m. Ramšteino aviacijos šou katastrofą, per kurią žuvo 70 žmonių ir daugiau kaip 1 000 buvo sužeista.

Grupė kaltinimus paneigė

Tačiau Vokietijos žiniasklaida pranešė, kad rusė Alena Makejeva, kaltinama jaunų moterų verbavimu lytiškai santykiauti su Lindemannu, buvo nušalinta nuo visų tolesnių „Rammstein“ koncertų.

Pasak dienraščio „Die Welt“, A.Makejeva save vadino „Rammstein“ „kastingo direktore“ ir dirbo grupei nuo 2019 m.

Vokiečių grupės „Rammstein“ koncertas Vingio parke (34 nuotr.)
+28