Ramūnas Rudokas – apie santykius su žmona Justina: „Amžiaus skirtumą jaučiame tik buityje“

Ramūnas Rudokas ir Justina Rudokė / Pauliaus Peleckio nuotr.
Ramūnas Rudokas ir Justina Rudokė / Pauliaus Peleckio nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-05-28 10:18
AA

Tai pirmasis aktoriaus Ramūno Rudoko ir perpus jaunesnės jo žmonos Justinos interviu prieš filmavimo kameras, tačiau juodu nė kiek nesijaudino atskleisdami savo pažinties bei meilės istoriją ir net asmeninio gyvenimo detales.

„Kai sulaukiau 21-erių, taip tame amžiuje ir likau, – portalo 15min.lt pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ juokavo R.Rudokas. – Todėl ir dabar jaučiuosi tarsi 21-erių, o štai mano žmona nuo pažinties pradžios jau paseno ketveriais metais, tai, ką, gaunasi taip, kad aš gyvenu su močiute?“.

Skolinga Ramūnui neliks ir jo žmona Justina Rudokė, su kuria slapta aukso žiedus juodu sumainė prieš trejus metus. „Tai gal tau jau reikia jaunesnės?“, – šmaikštavo J.Rudokė.

Ramūnas Rudokas ir Justina Rudokė / Asmeninio albumo nuotr.

Pokalbio metu aplink tėvus vaikštinėjo ir jųdviejų sūnus Raidas Ramūnas, kuris pastaraisiais metais tapo abiejų jų visu pasauliu. Ar dėl to žinomas aktorius ir režisierius nepavyduliauja? „Man nebereikia išeiti iš namų, draugų kompanijų, žvejybos. Jei galiu gerti namie, tai kam kažkur eiti? O Justina tikrai puiki žmona ir man viską leidžia“, – smagia gaida tęsė 52-ejų Ramūnas.

Šį šeštadienį 25-ąjį gimtadienį švęsianti Justina atvira – juodu su sutuoktiniu pirmiausia yra geriausi draugai, todėl nei pavyduliauja vienas kito, nei per daug glūdina aštrius santykių kampus.

Amžiaus skirtumą jaučiame tik buityje – kad tvyro įtampa mūsų namuose išduoda tik tai, kad pavalgius pats išsiplaunu lėkštę. Tada, vadinasi, kažkas tarp mūsų jau negerai“, – kalbėjo Ramūnas portalo 15min.lt pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“, kurią išvysite šį sekmadienį.

Ramūnas Rudokas ir Justina Rudokė / Asmeninio albumo nuotr.

Komunikacijos mokslus šiandien tęsianti Justina neslėpė – paaugus sūnui jai atsirado laiko ne tik studijoms, darbui grožio studijoje, bet ir laisvalaikiui su draugėmis, nes vyras puikiai susitvarko su sūnumi ir vienas.

Esu kilusi iš daugiavaikės šeimos ir visada kartojau, kad savąją noriu sukurti anksti – ištekėti ir tapti mama. Viskas taip ir įvyko, todėl esu labai laiminga“, – atviravo moteris.

Būsimą vyrą ir sūnaus tėvą, ji sako, įsižiūrėjusi dar būdama paaugle, matydama jį populiariame televizijos seriale. Atvirauti apie asmeninį gyvenimą nemėgstantis Ramūnas šįsyk jai antrino, kad tokios žmonos kaip Justina jis laukė visą savo gyvenimą.

Justina Rudokė su sūneliu Raidu / Asmeninio albumo nuotr.

Dabar išties jų laikas, kai sūnus Raidas jau paaugo ir mielai laiką leidžia su seneliais, pora ne tik randa galimybių ištrūkti pabūti tik dviese, bet ir pirmą kartą keliavo atostogų, kurios buvo tarsi ilgai lauktas medaus mėnuo.

Anksčiau modeliu užsienyje dirbusi ir aktorės duonos jau paragavusi Justina visai nesigaili netekusi jaunystės malonumų – vakarėlių, ilgų pasisėdėjimų su draugėmis ar laiko tik sau. „Esu visiška šeimos moteris. Jei Dievas duos, tai ir vaikų daugiau su Ramūnu susilauksime“, – šypsojosi ji.

R.Rudokas irgi nespjauna į vandenį – šeimos pagausėjimas visai galimas jų gyvenimo planas. „Savo dviem suaugusioms dukroms pasakiau, jeigu jos negimdys man anūkų, tai mudu su žmona ir toliau gimdysime vaikus“, – su humoru kalbėjo jis.

Išskirtinis Ramūno ir Justinos Rudokų interviu ir dar nematyti jųdviejų vestuvių kadrai – jau šį sekmadienį 20 val. portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“.

Ramūnas Rudokas ir Justina Rudokė / Gretos Skaraitienės nuotr.