Ramunė Piekautaitė pristatė rytietiškomis gėlėmis dvelkiantį vardinį aromatą

Įvaizdinė kvepalų „Ramunė Piekautaitė“ nuotrauka / Tomo Kaunecko nuotr.
Įvaizdinė kvepalų „Ramunė Piekautaitė“ nuotrauka / Tomo Kaunecko nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2015-11-17 15:40
AA

Už tylią eleganciją, griežto stiliaus ir romantiškų detalių dermę savo klienčių ištikimai mylima drabužių dizainerė Ramunė Piekautaitė vėlyvą rudenį pristatė naujieną – savo vardo kvepalus, kurtus kartu su pasaulinę šlovę pelniusiu parfumeriu Thomu Fountaine'u.

„Mano mūza – miesto gatvėje sutikta nepažįstamoji. Grakščiais žingsniais ji skuba tolyn, vėjui žaidžiant jos plaukų sruogomis ir plevenančiais drabužiais. Daugelį metų rengiau šią paslaptingą moterį, pabrėždama subtilų moteriškumą ir eleganciją, šiandien jos paveikslui suteikiu ilgai ieškotą baigiamąjį potėpį – „Ramunės Piekautautės“ kvepalų aromato dvelksmą, mano asmeninį parašą,“ – taip ilgai brandintą naują kūrinį pristato pati dizainerė.  

Kvepalų „Ramunė Piekautaitė“ fotosesijos akimirka / Tomo Kaunecko nuotr.

Pirmieji R. Piekautaitės vardo kvepalai, pavadinti „Ramunė Piekautaitė“, buvo kuriami daugiau nei dvejus metus, bendradarbiaujant su žinomu parfumeriu Thomu Fountaine'u.

Jis yra dirbęs su tokiais pripažintais parfumerijos prekės ženklais, kaip „Le Galion“, „Lubin“, „Jean Charles Brosseau“. Prireikė daugybės diskusijų, kol iš dviejų menininkų vizijų gimė jausmingas kvapas, įtikęs abiem  kūrėjams. 

Kvepalų „Ramunė Piekautaitė“ fotosesijos akimirka / Tomo Kaunecko nuotr.

„Ramunė Piekautaitė“ – tai rytietiškas gėlių aromatas, kuriame dera vaisiai ir rožiniai pipirai, švelnia pudra priglundantis heliotropas ir šilkmedinė michelija vanilės, ambros ir medienos akordai. 

Ramunė Piekautaitė pristatė savo vardo kvepalus (11 nuotr.)
+5

Pradinės kvepalų natos – bergamotė, mandarinas, obuolys ir rožiniai pipirai, širdies natos – šilkmedinė michelija, heliotropas, rožė, ir, galiausiai, bazinės natos – vanilė, ambra, muskusas, santalmedis bei pačiulis.