Ramunė Piekautaitė: „Talentas – tai 99 procentai darbo“

Ramunė Piekautaitė / Tomo Kaunecko nuotrauka
Remigija Paulikaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Būti nevienadiene žvaigžde, savo srities lyderiu, žibėti orbitoje ne akimirką, o metų metus ir išlikti populiariam, vertinamam, daugelio mylimam yra aukštasis pilotažas. Tokių žmonių nedaug: visi žinome jų vardus, juos gerbiame ir mėginame atspėti jų ilgaamžiškumo paslaptį. Tokias asmenybes pristato 1000-asis žurnalo „Žmonės“ numeris. Viena iš jų – Ramunė PIEKAUTAITĖ.

„Kai etiketėje parašai savo vardą ir pavardę, gaminiui tarsi suteiki asmeninę garantiją – pats atsakai ir už kokybę, ir už idėją“, – sako beveik trisdešimt metų mados pasaulyje žinoma dizainerė Ramunė Piekaukautaitė (52).

Iš noro kurti ką nors naujo. „Mada man – ir darbas, ir poilsis, – prisipažįsta Ramunė. – Dirbu organizuodama, vykdydama projektus, ilsiuosi – kurdama. Mane traukia kelionės, gamta, bet visiškai atsiriboti nuo mados niekada nepavyksta, o aš ir nesistengiu.“

Prisimena, kad 1997 metais savo mados namus įkūrė iš didelės drąsos ir jaunatviško maksimalizmo, iš didelio noro ką nors naujo sukurti.

Ne – greitajai madai. Ji nenori kurti masinės, greitosios mados, prieš kurią dabar net pradedama kovoti, nes tai – vienas iš Žemę labai teršiančių dalykų. „Stengiuosi kurti madą, neturinčią galiojimo laiko.

Skaitykite daugiau