Raudonos lūpos be pastangų – įkvėpimas iš garsių mados namų

„Giambattista Valli“ pavasaris/vasara'17, Gigi Hadid / Vida Press nuotr.
„Giambattista Valli“ pavasaris/vasara'17, Gigi Hadid / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-04-10 08:59
AA

Nesvarbu, šiltasis ar šaltasis sezonas bebūtų, dabartinis laikas ar dešimtmetis pirmyn/atgal, raudonos lūpos išliks klasika. Keičiasi nebent pateikimas: makiažo priemonių sudėtis ar funkcionalumas arba – šiek tiek – dažymo technika. Štai dabar, stebėdami kai kurių mados namų kolekcijas, galėjome įžvelgti: madingos raudonos lūpos „be pastangų“.

Jau esame rašę apie „ką tik nubučiuotų lūpų“ įvaizdį, kurį šiam pavasariui bei vasarai siūlo „Mother of Pearl“ arba „Molly Goddard“. Tačiau jis atrodo gana komiškai ir gatvei netinka.

„Giambattista Valli“ ir „Mother of Pearl“ pavasaris/vasara 2017 / Vida Press nuotr.

Tačiau tai ne vieninteliai mados namai, kurie siūlo raudonų matinių lūpų įvaizdį šiltajam sezonui. Štai „Kenzo“ makiažo meistrė Lynsey Alexander visam makiažui pasitelkia populiarumą išgyvenančią raudoną. Ja – retro matine – dažomos ne tik lūpos, bet ir vokų bei skruostų šonai. Kai kurių modelių lūpos dar padažomos blizgesiu. Kasdienai toks įvaizdis netinka, bet vakarėlyje atrodytų labai gaiviai ir netikėtai.

„Kenzo“ pavasaris/vasara'17 / Vida Press nuotr.

Pažvelgus iš arčiau, pavyzdžiui, į makiažo meistrės Val Garland kurtą „Giambattista Valli“ modelių makiažą, matyti, kaip sukuriamas toks „gražių lūpų be pastangų“ įvaizdis: jos apvestos kitos – šviesiai rožinės – spalvos pieštuku, o kupidono lankas pašviesinamas (baltu pieštuku arba spindesio suteikiančia priemone). Užtat žvelgiant iš toliau atrodo, kad lūpos tiesiog brūkšteltos raudonu lūpdažiu, nesistengiant pasidažyti tobulai.

„Giambattista Valli“ pavasaris/vasara'17, makiažas / Vida Press nuotr.

Kas dažantis svarbiausia? Kad drobė – t. y. lūpos – būtų lygi. Taip pat – atitaikyti prie jūsų odos, veido tipo tinkantį raudoną atspalvį. Pradžioje, kol oda dar nenubučiuota saulės, daugumai labiau tik šaltesnis atspalvis. Vasarą rinkitės šiltą. Galite tiesiog lengvai įtapšnoti pirštu lūpų dažų ant balzamu sudrėkintų lūpų.