„Rebelheart“ narius šokiravo D.Mickaus komentaras apie Ukrainą: išsakė savo poziciją

„Rebelheart“ grupės nariai
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Nerimstant karui Ukrainoje ir toliau Rusijai vykdant agresiją prieš taikius ukrainiečius, internete pasirodo įvairiausios nuomonės. Tokia nusprendė pasidalinti ir grupės „Rebelheart“ narys Darius Mickus, tačiau netrukus buvo nutildytas internautų – atlikėjas ne tik išsakė melagingą informaciją apie karą Ukrainoje, bet ir nevengė demonstruoti pykčio. Todėl išplitus D.Mickaus komentarui, savo poziciją nusprendė išsakyti ir grupės „Rebelheart“ nariai.

Trečiadienio vakarą į 15min redakciją kreipėsi grupės „Rebelheart“ nariai Dainius Urbanavičius ir Regimantas Turuta su prašymu išsakyti savo poziciją dėl jų kolegos D.Mickaus pasisakymų socialiniame tinkle.

„Mūsų nuomonė apie karą turbūt kaip pas visus normalius Lietuvos žmones – esame prieš Rusijos invaziją į Ukrainą. Mes palaikome ukrainiečius“, – sakė D.Urbanavičius.

Jis patikino, kad tai, kas buvo pasakyta jų kolegos, neparodo visos grupės nuomonės.

„Kol kas apie vokalisto žodžius nenorėtume komentuoti, nes ir patys dar su juo nepakalbėjome. Nežinau, dabar tokie laikai, kai informacija eina bet kur. Norėjome pasakyti, kad tai nėra grupės nuomonė. Todėl mūsų paskutinis žodis ir būtų – Rusijos laive, eik n**ui“ – 15min komentavo grupės narys.

Grupė „RebelHeart“/Kęsto Venzlausko nuotr.

D.Urbanavičius neslepia, kad D.Mickaus išsakyti žodžiai ir juos pačius nustebino. „Kol kas mes patys esame lengvam šoke. Nesitikėjome, nes nelabai leisdavomės tokiais klausimais, negalvojome, kad tai įvyks“, – sakė jis.

Vis dėlto kol kas tiek Dainius Urbanavičius, tiek Regimantas Turuta su grupės lyderiu nesikalbėjo, tačiau greitu metu ketina tai padaryti.

„Nenoriu nieko kaltinti, kol pats nieko nežinau. Visi turime susitikti pasikalbėti ir išsiaiškinti, kas čia vyksta. Žiūrėsime, kaip čia bus, kaip pats Darius pakomentuos“, – kalbėjo D.Urbanavičius.

Primename, kad apie Ukrainoje vykstantį karą grupės „Rebelheart“ lyderis Darius Mickus pasisakė socialiniame tinkle.


Dariaus Mickaus komentaras:

Dariaus Mickaus komentaras / Stopkadro nuotr.
Skaitykite daugiau