Renata ir Deivis Norvilai netoli Marijampolės atrado netikėtą vietą: ko nesame matę savo šalyje

Renata ir Deivis Norvilai su vaikais / Tomo Petrovskio/tomasfoto.lt nuotr.
Renata ir Deivis Norvilai su vaikais / Tomo Petrovskio/tomasfoto.lt nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-08-18 09:26
AA

Renata ir Deivis Norvilai toliau keliauja po Lietuvą. Šįkart šeima keliasi į Birštoną ir Marijampolę – ką kelionių šou herojai siūlo pamatyti šiuose miestuose?

Kaip ir pridera kiekvienam keliautojui, savo kelionės maršrutą reikia pradėti nuo tinkamo pasiruošimo ilgoms valandoms kelyje. Laidos herojai šį kartą nusprendė išbandyti šį tą naujo. Savo vasaros rezidenciją perkėlė iš svetingųjų Druskininkų į dar vieną puikiai visiems lietuviams pažįstamą poilsio kurortą – Birštoną.

„Su Deiviu galvojome, kad per tiek laiko žinome jau viską apie sanatorinį gydymą ir paslaugas bei jų naudą organizmui. Bet supratome, kad tik pradedame mokintis, kokios praktikos reikėtų laikytis, norint būti sveikam ir energingam. O dar, kai Birštonas yra tokio grožio miestas, čia būti yra tiesiog dovana“, – įspūdžiais dalijasi Renata Norvilė.

Norvilų kelionės po Lietuvą laidoje „Maisto kelias“ / T.Petrovskio / Tomas foto nuotr.

Entuziazmo taip pat nestokoja ir Deivis su vaikais. „Su vaikais labai laukėme kada atvyksime į Birštoną. Mums čia be galo patinka. O kas gali nepatikti? Ramybė, gamta, žmonės, geras maistas, pramogos. Žodžiu, kiekvienas tikrai suras tai ką nori nuveikti“, – sako jis.

Ką aplankyti Birštone ir Marijampolėje? Laidos herojai dalinasi savo rekomendacijomis.

Marijampolės turizmo ir informacijos centras. Tai puiki vieta tiems, kurie nori susipažinti su miesto istorija bei susidaryti lankytinų vietų maršrutą. O ar žinojote, kad šis miestas alsuoja meile? Čia galėsite rasti romantiškų pasimatymų žemėlapį!

Norvilų kelionės po Lietuvą laidoje „Maisto kelias“ / T.Petrovskio / Tomas foto nuotr.

Suvalkijos svirpliai. Tai veržlus, ambicingas, tvarumo principais paremtas verslas, kur svarbus yra kiekvienas – tiek auginamas naminis svirplys (Acheta domesticus), tiek galutinis vartotojas. Marijampolės rajone įsikūręs maistinių svirplių ūkis kviečia atvykti ir savo akimis pamatyti, kaip atrodo svirplių veisimas. O jei norite išbandyti naujų skonių, galite paragauti ir įsigyti sertifikuotą jų gaminamą produkciją – šaldytus ar džiovintus svirplius bei svirplių miltus.

Šunskų silkių kasykla ir fazanynas. Taip, jūs išgirdote teisingai! Čia atvykę galėsite ne tik apžiūrėti kaip atrodo silkių kasykla, bet ir sudalyvauti edukacijoje, paragauti putpelių kiaušinių ar iškastinės silkės. Čia taip pat galėsite apsilankyti ir paukščių ūkyje, pamatysite išskirtinių paukščių – fazanų, povų bei kitų gyvūnų.

Laida „Maisto kelias“ su Renata, Deiviu, Emiliu ir Rėjumi Norvilais – šeštadieniais, 9:30 val. per TV3.

Norvilų kelionės laidoje „Maisto kelias“ (76 nuotr.)
+70