Renata ir Deivis Norvilai: „Nutarėme pasistengti, kad senatvėje neatrodytų, jog per mažai vaikų auginome“

Renata ir Deivis Norvilai / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Dabartinį gyvenimo etapą Renata (37) ir Deividas (36) Norvilai vadina ramybės. Ją atrado ir nuosavuose namuose už miesto, ir sodyboje netoli Sartų, o svarbiausia – šeimoje, kurioje, be paauglės Vanesos (13) ir Emilio (6), tuoj krykštaus naujas šeimos narys.

„Kas gims, tą priimsime ir to labai laukiame“, – sako Renata. Deivis juokiasi, kad jam, vienturčiui, jau dabar atrodo, kad namuose – visas taboras. Užtat Renata džiaugiasi, kad senatvėje bus smagu. „Dabar, kai pabendrauju su vyresniais, išgirstu: per mažai vaikų auginome. Tai nusprendėme pasistengti dabar, kad nereikėtų kada nors taip sakyti.“

O kol kas rūpesčių pakanka ir su vyresniaisiais.

Vanesai dabar toks amžius, kai svarbiausias klausimas, „yra nusidažyti plaukus, nagus ir ragus“, Emilis rudenį pradės lankyti paruošiamąją klasę, tad, nerimauja Deivis, artėjo jo tamsioji valanda, kai teks anksti keltis ir visus išvežioti. Juokais žada trečią dieną pradėti rašyti vaikams raštelius, jog gali neiti į mokyklą. Bet dabar jie visi smagiai laiką leidžia rinkdami čiobrelius ir net medžiodami.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Skaitykite daugiau