Renata Norvilė pasidalijo mamos jaunystės nuotrauka: „Panašios it du vandens lašai“

Renata Norvilė / V.Černiausko nuotr.
Renata Norvilė / V.Černiausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-02-08 11:28
AA

Dainininkė Renata Norvilė neretai turi galimybę išbandyti įvairius įvaizdžius – ne viename naujame projekte ir spektaklyje pasirodanti atlikėja scenoje gali įsijausti į vis naujus amplua. O kai kurie iš jų – išties sentimentalūs. Štai Panevėžio muzikinio teatro spektaklyje „Muzikos garsai“ pasirodžiusi moteris galėjo „pasimatuoti“ šukuoseną, kokią anksčiau turėjo jos mama. Pasidalijusi savo ir mamos jaunystės nuotraukomis, Renata sulaukė gausybės nuostabų – moterys panašios it du vandens lašai!

R.Norvilė savo ir mamos nuotraukoms pasidalijo „Facebook“ paskyroje.

„Aš ir mano mamytė. Šias dvi nuotraukas skiria beveik 40 metų“, – prie žavių kadrų rašė R.Norvilė.

Kaip portalui Žmonės.lt sakė dainininkė, pasidalinti širdžiai mielomis fotografijomis nusprendė visiškai netikėtai – norėjosi prisiminti, kaip su kone tokia pačia šukuosena jaunystėje atrodė jos mama.

„Kadangi vaidinau spektaklyje „Muzikos garsai“ , kuriame man padarė tokią šukuoseną, nusprendžiau peržiūrėti nuotraukų albumą, nes prisiminiau, kad mama jaunystėje turėjo tokią šukuoseną. Buvo taip gera pamatyti, pažiūrėti“, – portalui Žmonės.lt sakė ji.

Vos paviešinus kadrus Renatą užplūdo tiek komplimentai, tiek nuostabos dėl jos panašumo į mamą.

„Panašios it du vandens lašai“, – rašė viena sekėja.

Tiesa, nusijuokė Renata, tokie pastebėjimai jos nenustebino – jųdviejų su mama panašumą regi ir pati.

„Vaikystėje visi sakydavo, kad esu panaši į tėtį, bet dabar pati matau – su mama esame panašios“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt, šypsojosi dainininkė.