Reperė Nicki Minaj susižadėjo: ranką puošia įspūdingo dydžio žiedas

Nicki Minaj ir jos sužadėtuvių žiedas / „Scanpix“/XPOSUREPHOTOS.COM ir „Instagram“ nuotr.
Nicki Minaj ir jos sužadėtuvių žiedas / „Scanpix“/XPOSUREPHOTOS.COM ir „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-04-16 12:50
AA

Reperei Nicki Minaj pasipiršo jos mylimasis Meekas Millas – savo išrinktajai jis įteikė įspūdingo dydžio širdies formos žiedą.

Kalbos, kad pora susižadėjo, sklisti pradėjo antradienį, kai Nicki Minaj „Instagram“ pasidalijo jųdviejų nuotrauka, o ant jos kairės rankos TO piršto akylesni gerbėjai pastebėjo įspūdingo dydžio žiedą.

Dar daugiau įtarimų sukėlė tai, kad reperė savo „Twitter“ paskyroje mįslingai parašė „Parodysiu vėliau“ su širdelės ir žiedo simboliais.

Nicki Minaj ir Meekas Millas / „Instagram“ nuotr.

Gerbėjams ilgai laukti nereikėjo – kitą dieną į „Instagram“ reperė įkėlė milžiniško žiedo nuotrauką. Tiesa, prie jos ji vėlgi prirašė tik širdelių ir žiedų simbolius, o jokio žodinio patvirtinimo, kad susižadėjo, nepateikė.

Tačiau vienas patikimas šaltinis portalui „E! Online“ patvirtino, kad Nicki Minaj ir Meekas Millas tikrai susižadėjo ir ruošiasi tuoktis.

„Meekas ir Nicki pastaruoju metu labai nuostabiai leido laiką ir per pastaruosius keletą mėnesių jiedu labai suartėjo. Gali pasirodyti, kad viskas vyksta labai greitai, bet Nicki ir Meekas į tai pasinėrę visu šimtu procentų. Jie tikrai myli vienas kitą“, – sakė šaltinis.

Nicki Minaj ir Meekas Millas / „Instagram“ nuotr.