Reperis Sezzy ir Paula Poderytė susilaukė antro vaiko: išrinko romantišką vardą

Sezzy ir Paula Poderytė su dukra Alisa / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Proginių drabužių kūrėja Paula Poderytė (29) ir reperis Sezeras Saylikas-Sezzy (39) sulaukė šeimos pagausėjimo. Porai gimė sūnus.

Reperis Sezzy ir Paula Poderytė susilaukė sūnaus. Apie tai pora Kūčių išvakarėse paskelbė feisbuke.

Vilniaus Antakalnio gimdymo namuose antrojo vaikelio susilaukusi P.Poderytė atskleidė, kad sūnus gimė gruodžio 23-osios rytą.

Mažyliui suteiktas itališkos kilmės vardas – Romeo.

Primename, kad laukdamasi paskutinę savaitę, moteris pasidalijo jaukiu kadru.

„Paskutinė šios gražios nėštumo kelionės savaitė. Mūsų dukra ją pavertė tokia ypatinga“, – rašė P.Poderytė.

„Žinia, kad laukiamės antro vaikelio, mums buvo didelė staigmena. Neplanavome, kad jis į mūsų šeimą ateis taip greitai“, – žurnalui „Žmonės“ anksčiau prisipažino Paula Poderytė.

Melsvų dūmų kamuoliai ir konfeti per prieš kurią laiką vykusią lyties atskleidimo šventę pranešė, kad dvejų metų dukrą Alisą auginančiai porai gims sūnus!

„Kai laukiausi pirmos atžalos, su vyru ilgai tikėjome, kad bus berniukas. Tada nuojauta apgavo, gal todėl dabar į mūsų šeimą berniukas taip greitai ir beldžiasi. Dabar ir Alisa vis kartojo „brolis, brolis“. Smagu, kad per Kalėdas dar sykį tapsime tėvais“, – žurnalui „Žmonės“ yra sakiusi Paula.

Žmonės.lt primena, kad muzikantas Sezeras Saylikas, geriau žinomas DJ Sezzy sceniniu vardu, savo mylimąją, drabužių kūrėją Paulą Poderytę vedė 2019 metų liepą Turkijoje. 2020 metų vasarį porai gimė dukra Alisa.

„Tai patys geriausi metai mano gyvenime. Atradau tiek meilės ir stiprybės savyje. Manau, kiekviena neseniai tapusi mama išgyvena šiuos potyrius“, – portalui Žmonės.lt sakė P.Poderytė, kai dukrelei suėjo vieneri.

Sezzy ir Paula Poderytė su dukra Alisa / Luko Balandžio nuotr.

Paula tuomet atskleidė, kad su Alisa tėvai kalba dviem kalbomis, mama – lietuviškai, o tėtis – turkiškai.

Sezzy su Paula Poderyte viešumoje pirmą kartą pasirodė 2017-aisias. P.Poderytė yra įkūrusi savo prekės ženklą „Paula Poderyte“. Siuvinėjimas, dekoravimas – jos kūrybos ženklas. Paula išgarsėjo po TV laidos „Vilnius gyvai“ – ji laimėjo stilistų kovą, kelerius metus dirbo proginių ir vestuvių suknelių mados namuose.

Reperis Sezzy ir Paula Poderytė surengė įkurtuves ir būsimo kūdikio lyties atskleidimo šventę (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau