Riešutas – bjauriausio šuns titulą pasaulyje pelnęs keturkojis

Bjauriausio šuns pasaulyje rinkimų dalyvis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Bjauriausio šuns pasaulyje rinkimų dalyvis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-06-26 14:56
AA

Savaitgalį Kalifornijoje Petalumos mieste praūžė kasmet rengiami bjauriausiai atrodančio šuns pasaulyje rinkimai.

Juose varžėsi patys įvairiausi keturkojai, kuriuos gamta apdovanojo ne itin akiai maloniomis išvaizdos ypatybėmis: neįprastai didele galva, didžiuliu išsikišusiu liežuviu ar tiesiog kiek mažesniu plaukuotumu...

2014-ųjų metų laureatu tapo dvejų metų amžiaus šuo vardu Riešutas. Šis dvispalvis mišrūnas išvirtusiomis akimis ir atsikišusiais dantimis teisėjus pavergė savo miela ir energijos kupina „asmenybe“.

Jau 26-ąjį kartą rengiamo baisiausio šuns pasaulyje konkurso laureato Riešuto šeimininkė Holly Chandler, gyvenanti Šiaurės Karolinoje, pasakojo, kad jos augintinis dar vaikystėje patyrė stiprių nudegimų, dėl kurių dabar ant jo odos kai kuriose vietose neauga kailis.

Į konkursą savo augintinį Holly atvedė siekdama skleisti žalos prieš augintinius žinomumą, o laimėtą prizą (1,5 tūkst. JAV dolerių) moteris žada skirti sužeistų šunų gydymui apmokėti.

Kalifornijoje rengiamame konkurse teisėjai bjauriausią šunį renka, remdamiesi keliomis kategorijomis: neįprastomis šuns savybėmis, jo charakteriu ir natūraliu bjaurumu.

Daugiau Riešuto nuotraukų ir kitus konkurse dalyvavusius keturkojus pasižiūrėti galite galerijoje ir vaizdo įraše:

Bjauriausio šuns pasaulyje rinkimai (34 nuotr.)
+28