Rihanna tapo mama: su reperiu A$AP Rocky susilaukė pirmagimio

A$AP Rocky ir Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
A$AP Rocky ir Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-05-19 21:13
AA

Muzikos popžvaigždė Rihanna (34) su reperiu A$AP Rocky (33) sulaukė gandrų – pora ant rankų jau sūpuoja pirmagimį.

Rihanna ir A$AP Rocky gegužės 13-ąją Los Andžele susilaukė sūnaus, praneša TMZ.

Visai neseniai nėščia popžvaigždė pozavo „Vogue“ žurnalui ir pademonstravo drąsų nėščiosios įvaizdį. Apsinuoginti prieš fotografus nepabijojusi atlikėja tada teigė norinti iš naujo apibrėžti nėščiųjų madą.

„Tikiuosi, kad man pavyko iš naujo apibrėžti, kas nėščioms moterims laikoma „padoru“. Mano kūnas šiuo metu daro neįtikėtinus dalykus, ir aš to nesigėdysiu“, – sakė ji.

„Nėštumo laikotarpiu moterys turėtų jaustis šventiškai. Kodėl turėtume slėpti nėštumą? Kai sužinojau, kad esu nėščia, pagalvojau: tikrai neapsipirkinėsiu nė viename nėščiųjų skyriuje“, – pridūrė žvaigždė.

Pozuodama „Vogue“ viršeliui 34-erių dainininkė išdidžiai pademonstravo nuogą nėščiosios pilvą, pasipuošusi žinomais prekės ženklais.

Taip pat leidiniui atlikėja atskleidė, kad nėštumas buvo neplanuotas, tačiau sužinojusi, kad laukiasi, ji kaipmat apsidžiaugė ir pernelyg nedramatizavo, kad teks kiek pristabdyti savo veiklas ir atsidėti motinystei.

Rihanna užsiminė ir apie didžiausią savo baimę – pogimdyvinę depresiją, apie kurią ji vis dažniau girdi iš aplinkoje esančių moterų.

Paklausta apie didžiausią baimę gimdant, hitų kūrėja įvardijo: „Pogimdyminė depresija. Ar jausiuosi emociškai nestabili?, – tuo metu retoriškai klausė ji. – Aplink tiek daug mane gąsdinančių istorijų, kurias girdžiu iš kitų moterų...“

Rihanna ir A$AP Rocky / Vida Press nuotrauka

Žmonės.lt primena, kad žinia apie Rihannos nėštumą pasklido po to, kai socialiniuose tinkluose pasirodė žavios nuotraukos – Niujorko gatvėje užfiksuoti Rihanna ir A$AP Rocky. Dainininkė nė nebandė slėpti apnuoginto nėščiosios pilvuko. 

Pora apie savo jausmus viešai prabilo 2020 metų lapkritį. Tačiau kalbos, kad A$AP Rocky kartu su Rihanna – daugiau nei draugai, pradėjo sklisti dar 2013 metais, kai reperis kartu su dainininke leidosi į jos pasaulinį koncertinį turą „Diamond World Tour“.

Rihanna (21 nuotr.)
+15