Rihannos visata: pergalės versle ir asmeninio gyvenimo iššūkiai

Rihanna / Scanpix/ Vida Press nuotr.
Rihanna / Scanpix/ Vida Press nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2018-07-01 09:04
AA

RIHANNA (30) nusifilmavo juostoje „Oušeno aštuntukas“, planuoja įrašyti regio muzikos albumą, jos vardinę kosmetiką lydi tokia sėkmė, kad dėl lūpų dažų ir pudros damos rašosi į laukimo sąrašus. O štai asmeniniame gyvenime viskas komplikuota.

Nors gal taip teigti ir per drąsu – juk jei tikėtume visažiniais artimais šaltiniais, pastarąjį mylimąjį Hassaną Jameelį (30) iš Saudo Arabijos ji pavarė pati. Priežastis? Kartais pavargsta nuo vyrų. Ir tada sudaužo jiems širdis. Skamba romantiškai ir logiškai, bet tikrosios priežasties niekas, aišku, nepasakys.

Nors iš pat pradžių, kai prieš metus buvo paskelbtos Rihannos ir Jameelio nuotraukos iš prabangių atostogų Ibisoje, niekas nelaikė šio romano kuo nors rimtesniu nei vienos vasaros nuotykiu. Nuotykis truko kiek ilgiau, bet galiausiai vis tiek baigėsi. Labai jau kontrastinga tai buvo pora – Saudo Arabijos milijardierius, kurio šeimai priklausanti „Abdul Latif Jameel“ laikoma viena didžiausių pasaulio kompanijų, jie – oficialūs „Toyota“ atstovai Saudo Arabijoje ir Saudo Arabijos futbolo lygos savininkai. Kompanijos turtas vertinamas daugiau nei pusantro milijardo JAV dolerių. Pats Hasaanas – jos viceprezidentas, vieną dieną tapsiantis vienvaldžiu viso šio gėrio šeimininku. Na, ir Rihanna – pašėlusiai laisva, savarankiška bei įnoringa.

Rihanna / Vida Press nuotr.

Taigi gražuolis arabas atsidūrė buvusiųjų sąraše, įkandin andainykščio mylimojo – reperio Drake’o, kuris prisipažino jai amžiną meilę per 2016 metų MTV vaizdo klipų apdovanojimus. Dainininkė vengia prisiminti tą savo triumfo vakarą: MTV VMA – šou, į kurį visada sutelktas beprotiškas dėmesys. O mintis, kokios žvaigždės praeityje yra gavusios Michaelo Jacksono apdovanojimą už nuopelnus muzikai ir kinui, prideda akimirkai dar daugiau svarbos. Tačiau stypsoti scenoje, kol Drake’as teikė jai statulėlę ir sakė kalbą, buvo labai nesmagu – Rihanna nemėgsta per daug komplimentų, nemėgsta ilgam atsidurti įvykių epicentre. O šiandien jie su Drake’u nedraugauja, nors ir priešais jų nepavadinsi. Turbūt panašiai ji kalbės ir apie Jameelį – gražuolė dainininkė neturi laiko lieti purvo ant buvusiųjų, tiesiog palieka juos praeityje.

Laiko jai apskritai katastrofiškai trūksta: juk Rihanna – seniai ne tik scenos žvaigždė, bet ir grožio imperijos bosė, savo pačios prekės ženklo ambasadorė. Nenuostabu, kad pirmąkart per ilgus karjeros metus tapo sveiko gyvenimo būdo entuziaste, besirūpinančia, kaip išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninių reikalų. Dainininkė sako pristabdyti arklius nusprendusi po trisdešimtojo gimtadienio – ir nerimauja dėl tų pačių dalykų kaip jos bendraamžės. Net rimtai galvoja, kad gal reikėtų užšaldyti kiaušinėlių...

Apie tai Rihanna kalba atvirai, o vaikų ir šeimos tema šmėkšteli ne viename interviu. Ji tikina neabejojanti, kad bus labai mylinti motina, – iš tų, kurios negali nuleisti akių nuo savo atžalų ir nepatiki jų net auklei. Labai glaudūs ryšiai atlikėją sieja ir su didžiule šeima, likusia Barbadose, – merginos telefone apstu mažosios dukterėčios Majesty vaizdo įrašų. Ji mirtinai ilgisi namų ir net prisimena, kada pirmą kartą pajuto nostalgijos kartėlį. Tai buvo po pirmųjų dvejų metų, praleistų Amerikoje, tada paprasčiausiai paskambino jaunesniajam broliui Rorrey vien dėl to, kad pasakytų jį mylinti.

Net būdama labai užimta, Rihanna, vos ištaikiusi laisvą akimirką, keliauja į rojų, kuriame užaugo. Tiesa, per praėjusias Kalėdas idilę užtemdė tragedija: žuvo jos mylimas pusbrolis Tavonas Kaiseenas Alleyne’as. Jaunas vaikinas (jam tebuvo dvidešimt vieni), su kuriuo garsioji pusseserė gerai sutarė, kuris ką tik sėdėjo su ja ir šeima prie šventinio stalo, buvo nušautas tiesiog gatvėje.

Rihanna / Audrius Solominas

Sukrėsta dainininkė nuo to laiko aktyviai stoja prieš laisvą prekybą ginklais ir nesiskiria su artimaisiais jų neapkabinusi, lyg tai būtų paskutinį kartą. Būtent taip atsisveikino su Tavonu, bet net nenujautė, kad nebepamatys jo gyvo. Tai buvo, ko gero, svarbiausia Rihannos gyvenimo pamoka – nelaukti iki rytdienos, nes gali būti per vėlu.

Tokie išgyvenimai puikiai išmoko atskirti, kas svarbu ir kam neverta švaistyti savęs. Sakykim, sukti galvą dėl antsvorio, dėl kurio vis pasklinda gandų, esą ji laukiasi (interneto komentatoriai, ypač komentatorės, nepaisančios teigiamo požiūrio į savo kūną idealų, iš jos tyčiojasi). Robyn Rihanna Fenty (jei kas pamiršo, Fenty – jos tikroji pavardė, kurią ši nepaprasta moteris įamžino, taip pavadindama savo verslo imperiją) sako, kad puikiai jaučiasi su visais kilogramais, ir nebijo pasijuokti iš savęs.

„Puikiai suprantu, kada atrodau stora ir kada numetu svorio. Man tinka bet kokia figūra. Nesu sudėta kaip „Victoria’s Secret“ modeliai, bet jaučiuosi labai graži ir pasitikinti savimi, vilkėdama „Savage x Fenty“ apatinius“, – tikina. „Savage x Fenty“ – jos naujoji apatinių linija, skirta įvairioms, bet svarbiausia – tikroms moterims, neturinčioms nieko bendra su melagingais mados idealais. Rihannos požiūris praktiškas ir paprastas – sakykim, „Fenty Beauty“ vien makiažo pagrindo esama 40 atspalvių. Nėra žmogaus, kuris tarp jų nerastų savojo. Ir kalbama ne tik apie moteris – atlikėja teigia, kad ne vienas vyrukas vakarėliuose irgi dažosi, net jei neprisipažįsta!

Niujorko mados savaitė: „Fenty x Puma“ kolekcija (80 nuotr.)
+74