Rimantė Kulvinskytė sukėlė ant kojų visą lėktuvą – dėl kilnaus tikslo

Rimantė Kulvinskytė
Rimantė Kulvinskytė
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-07 11:10
AA

Liko 5 minutės! „Ar stojam?“ „Stojam!“ Ir visi į Romą skrendančio lėktuvo keleiviai pradėjo kilti iš savo vietų giedoti himno.

Tai televizijos laidų vedėja Rimantė Kulvinskytė padebesiuose suorganizavo tokį ekspromtą – Lietuvos himno giedojimą. Kaip kitaip, kai Liepos 6-ąją jis skambėjo pačiuose netikėčiausiuose žemės kraštuose, kur išsibarstę lietuviai.

Tiesa, Rimantė iš pradžių pasiteiravo „Wizz Air“ stiuardesių, ar būtų galima tai padaryti. Šios žinojo apie suplanuotą Lietuvoje gražią akciją, tačiau suabejojo, ar tą galima daryti lėktuve, kur pusė keleivių – užsieniečiai. Paskelbti garsiai apie sumanymą atsisakė ir lėktuvo pilotas, tiesa – užsienietis.

„Galvojau, kad tai natūralu, bet kas savaime suprantama man, nebūtinai suprantama kitam. Tačiau viskas įvyko labai gražiai: perbėgau per lėktuvą, paklausiau keleivių, ar galėtume kartu sugiedoti himną – visi taip entuziastingai sutiko, kad, atrodė, tik ženklo ir laukė“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Rimantė Kulvinskytė.

Visi puolė stotis iš savo vietų, tačiau ne visiems pavyko – juk ankšta. Bet ir tą akimirką žmonės rado išeitį – atsiklaupė ant kelių ant sėdynių.

Jaudinančios giesmės minutės sudomino ir užsieniečius – jie klausinėjo Rimantės, ką tai reiškia ir džiaugėsi išvydę tokią gražią kitos tautos vienybės akimirką.

„Mes dažniau randame, ko nekęsti, tad reikia nepraleisti gražių akimirkų ir jomis pasidžiaugti“, - taip nusiteikusi Rimantė.

O pati Rimantė šiuo metu leidžia savaitgalį su draugėmis – pabėgo trumpam mergaitiškam lasivalaikiui nuo rutinos.