„Rimtų reikalų“ aktorė Dovilė Kundrotaitė buvo užpulta: „Vyras spyrė į galvą, šokau į vandenį“

Aktorė Dovilė Kundrotaitė buvo užpulta dienos metu / Asmeninio albumo ir LNK nuotr.
Aktorė Dovilė Kundrotaitė buvo užpulta dienos metu / Asmeninio albumo ir LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-06-28 16:21
AA

LNK televizijos serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė Dovilė Kundrotaitė pateko į itin nemalonią ir pavojingą situaciją. Kaitinant stichiniam karščiui ji kartu su drauge, taip pat aktore Adele Šuminskaite pirmadienio popietę nusprendė praleisti prie Gulbino ežero Vilniuje. Aktorė nesitikėjo, kad gražią dieną aptemdys siaubingas įvykis.

„Matėme, kad prie ežero kranto deginasi mergina. Staiga iš niekur nieko atsirado vyras. Jis pažiūrėjo į mane ir greitu žingsniu nuėjo tolyn. Pamanėme, kad jis stebėjo tą merginą ir pasišalino išsigandęs mūsų. Ieškodamos sau kranto, prie kurio galėtume praleisti dieną, dar kartą prasilenkėme su juo. Jis žiūrėjo tiesiai į mus ir tarsi demonstravo savo galią. Stovėjo keistoje pozicijoje, įtempęs rankas tarsi kultūristas, atkišęs kaklą. Buvo labai nejauku“, – lemtingos dienos įvykių pradžią prisiminė D. Kundrotaitė.

Dovilė kartu su drauge rado patogią vietą ir pradėjo mėgautis vasaros malonumais. Tačiau tai truko neilgai – neseniai matytas vyras nelauktai užpuolė merginas.

„Staiga matau, kaip link mūsų ateina tas pats vyras, apsirengęs kamufliažinėmis kelnėmis, kerzais, nors lauke kepina 30 laipsnių karštis. Prieina ir man sako „Nu, ką“, atsakau jam „Nu, ką?“ ir tuomet jis man spiria į galvą. Užsidengiu ranka ir sulaukiau dar vieno smūgio. Nėra kur dėtis, šoku tiesiai į ežerą. Tada jis puola spardyti Adelę, ji irgi šoka paskui mane. Užpuolikas pradeda purkšti ašarines dujas. Šaukiame. Laimei, į vandenį jis nelipa ir pasišalina“, – pirmadienio įvykius prisiminė Dovilė.

Merginos sako, kad skurdi policijos komunikacija jas nuvylė. Jos sulaukė ne tik lengvo raginimo nerašyti pareiškimo, maža to, jų buvo paprašyta eiti iki atvykusio policijos automobilio tuo pačiu keliu, kuriuo ką tik pasišalino agresyvus asmuo.

Aktorės Dovilės Kundrotaitės sužalota ranka / LNK nuotr.

„Buvo keista, kad taip sunkiai viskas vyko, siūliau pareigūnams pasidalinti mūsų buvimo vieta, nes eiti mišku ten, kur nuėjo tas vyras, labai bijojome. Galų gale nusprendėme parašyti pareiškimą vakare ir, nuvykusios į T. Ševčenkos gatvėje esantį komisariatą, buvome priimtos labai maloniai. Dabar vyksime atlikti abdukcijų, nes kūne matyti ne tik mėlynės, bet ir nubrozdinimai. Galiu pasakyti tiek: merginos, grįžom į laikus, kai vienoms maudytis yra nesaugu“, – nuoskaudos neslėpė aktorė.

Šią vasarą aktorė Dovilė Kundrotaitė buvo nutarusi paskirti nerūpestingam poilsiui ir atostogoms, ir jos, deja, jos prasidėjo ne itin maloniai. Aktorę žiūrovai jau nuo šio rugsėjo tikisi išvysti naujame LNK serialo „Rimti reikalai“ sezone, kuriame ji vaidina Iglės personažą, iki tol aktorė viliasi atsigauti morališkai po patirto užpuolimo.

Fotogalerija:

Dovilė Kundrotaitė (20 nuotr.)
+14