Rita Ora susituokė su 15 metų vyresniu režisieriumi Taika Waititi: atlikėja vadinsis kitaip

Rita Ora ir Taika Waititi / Scanpix nuotr.
Rita Ora ir Taika Waititi / Scanpix nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-08-09 11:45
AA

Britų popmuzikos žvaigždė Rita Ora (31) sumainė vestuvinius žiedus su 15 metų vyresniu mylimuoju, Zelandijos režisieriumi Taika Waititi (46). Pranešama, kad poros vestuvės vyko privačioje ceremonijoje, Londone.

„Tai buvo tikrai intymi ceremonija ir ypatinga visiems. Jų artimiausi ir brangiausi žmonės mato, kad jie beprotiškai įsimylėję“, – šaltinį cituoja pagesix.com.

Minėtas šaltinis taip pat pranešė kad dainininkė, kuri pasikeitė savo pavardę į Waititi-Ora, norėjo surengti mažas vestuves, jog „išliktų kuo privatesni jų santykiai“.

Taika Waititi ir Rita Ora / Vida Press nuotr.

Primename, kad atlikėja Rita Ora ir jos mylimasis Taika Waititi nusprendė apsieiti be piršlybų.

Birželį poros draugas pranešė, kad jie negali sulaukti, kada pradės vedybinį gyvenimą, todėl artimiausiu metu ketina surengti intymią, santūrią ceremoniją, o kiek vėliau šią vasarą – prašmatnesnį vakarėlį.

R.Oros ir T.Waititi draugas „The Sun“ leidiniui pasakojo, kad jie nenusiteikę rengti didelių, efektingų renginių ir apie tai daug kalbėti. Stipriai vienas kitą įsimylėję kūrėjai tiesiog nusprendė, kad atėjo laikas įteisinti savo santykius ir ketina tai padaryti tyliai bei ramiai.

„Jie negali būti laimingesni“, – pridūrė šaltinis.

Poros draugas taip pat atskleidė, kaip jiedu priėmė sprendimą tuoktis. Pasirodo, oficialių sužadėtuvių net nebuvo.

„Nebuvo piršlybų su klausimu „Ar tekėsi už manęs?“ ir naujieną pranešančio įrašo Instagrame, – pridūrė informatorius. – Nėra jokio žiedo, nebuvo ir didelio pasiruošimo: jie tiesiog vis labiau ir labiau artėjo prie šio sprendimo. Galiausiai beveik vienu metu vienas kitam pasakė: „Noriu tave vesti“. Tai – labai romantiška ir tiksliai atitinka tai, kokie jie yra kartu“, – tikino šaltinis.

Rita Ora ir Taika Waititi / Scanpix nuotr.

R.Ora šiuo metu dirba su keliais kino projektais, taip pat yra „The Voice Australia“ mokytoja, o T.Waititi kuria kelis filmus, tarp jų – ir dar neįvardyta „Žvaigždžių karų“ juosta. Vis tik, nors abu yra labai užsiėmę, jie planuoja susituokti iškart, kai savo dienotvarkėje ras laisvo laiko.

„Vestuvės su artimiausiais draugais ir šeima planuojamos užsienyje, o jas ketina surengti iškart, kai baigsis atitinkami jų projektai. Vėliau, kai tik bus galimybė, Londone įvyks didelė šventė, kurioje dalyvaus visi jų garsūs draugai. Vis dėlto, kol kas svarbiausia – žengti prie altoriaus ir viską oficialiai įteisinti. Dar reikia suderinti keletą detalių, bet tai įvyks netrukus ir bus labai intymi bei tobula jųdviejų šventė“, – daugiau detalių atskleidė poros draugas.

R.Ora ir T.Waititi susitikinėja maždaug pusantrų metų, pirmą kartą apie savo santykius viešai prabilo pernai per filmo „Savižudžių būrys“ premjerą, kai kartu pasirodė ant raudonojo kilimo. Vis tik, nors romantiški ryšiai juos sieja tik 18 mėnesių, jų draugystė užsimezgė mažiausiai prieš ketverius metus.

Rita Ora ir Taika Waititi / Scanpix nuotr.